Komentarze do: “Wyniki kontroli Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gminie Garbów, o których nie śniło się radnym.. Bez komentarza…

 1. jak to bez komentarza?

  to nie ma prawa na to? robią co chcą. A co na to radni z jego komitetu? Czy Pani Lidia Michoń wie o tym?

  Reply
 2. Borków

  Jeśli p. Chabros zrezygnowała z dalszej współpracy z wójtem i gminą po zobaczeniu dokumentu to szacunek! Czy jest to zamieszczone na stronie Urzędu gminy?

  Reply
  • REDAKCJA Post author

   Właśnie w tym problem, że wójt ukrył ten dokument nie publikując go w BIP gminy Garbów. Znaleźliśmy ten dokument w BIP instytucji przeprowadzającej kontrolę. Obecnie czekamy cały szczegółowy raport dotyczący tej kontroli.

   Reply
  • nadchodzi dzień sądu

   Grono podejrzanych może być naprawdw szerokie i nikt w to zamieszany nie moze czuc sie bazkarny kiedy w końcu nadejdzie upragniona dobra zmiana z Wójtem Barszczem na czele. Trzeba wziąć na spytki wszystkich zintegrowanych z tym układem. Sołtysa każdego z osobna, radnych, pracowników gminy bo nie ma opcju żeby przez 20 lat się w czymś nie umoczyli. Wszyscy do gruntownego przesłuchania napiętnoswania i wymiany bez oglądania sie na żale mieli tyle lat żeby żałować.

   Reply
 3. persodrom Post author

  Link do wykazu kontroli zewnętrznych w Gminie Garbów. Jak widać ostatnia kontrole jakie opublikowano miały miejsce w 2014. Wójt ewidentnie łamie prawo i nie wywiązuje się z obowiązku informowania mieszkańców i radnych.

  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=121

  Reply
 4. canon

  Gmina to jest jak prywatny folwark Wójta ale czas z tym skończyć i dokonać rozliczeń jego działalności i jego ekipy -na litość niech ktoś kompetentny się tym zajmie w świetle prawa WÓJT POWINIEN ZA TO ODPOWIEDZIEĆ

  Reply
 5. canon

  A TYCH RADNYCH CO SIĘ NIE INTERESUJĄ ZAGADNIENIAMI PRAC W GMINIE POWINO SIĘ RÓWNIEŻ DOBRZE ROZLICZYĆ Z ODPOWIEDZIALNOŚCI MANDATU POWIERZONEGO OD MIESZKAŃCÓW -wybierając takiego radnego społeczeństwo ufało że będzie pilnował poprawności działań w gminie ,a tu takie rozczarowanie zwłaszcza za niektórych radnych .

  Reply
 6. Ponad 10 tys miesięcznie

  Wójt w roku 2017 zarobił w gminie 122 547 zł. Wychodzi ponad 10 tysięcy miesięcznie. Za tą kwotę chyba trzeba się bardziej starać.

  Link do oświadczenia majątkowego
  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=osoba&p1=3818

  Reply
 7. podnieśli wójtowi pensję Post author

  Pamiętajmy o tym, że jedną z pierwszych decyzji obecnej rady gminy było po wyborach w 2014 roku podniesienie pensji wójta!!! Czy jest wstyd w tych ludziach?

  Reply
 8. komisja rewizyjna istnieje? Post author

  A gdzie są wyniki pracy komisji rewizyjnej!!!? Przecież obecni radni w ogóle nie kontrolują wójta. A to jest przecież ich obowiązek!!

  Reply
 9. dużo nieprawidłowości w przetargach Post author

  Nieprawidłowości przy przygotowaniu przetargów bardzo niepokojące. Trochę tego dużo. Coś tu jest nie tak

  Reply
 10. kontrola wydatki wójta bez wiedzy rady gminy Post author

  To jedno z uszczegółowień tej kontroli.

  http://naszgarbow.pl/wydatki-przekraczajace-okreslone-w-planie-finansowym-urzedu-gminy-garbow-dokumenty-z-kontrola-rio-c-d-czy-obecni-radni-cokolwiek-o-tym-wiedza-co-sie-dzialo-w-innych-latach-bez-komentarza/

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top