Terminy pielgrzymek do Medjugorje w roku 2020.

Jeżeli Maryja zechce, to w roku 2020 nasze pielgrzymki do Medjugorje odbędą się w następujących terminach:

Medjugorje – 28.03. – 05.04.2020 (9 dni)

Medjugorje – 30.04. – 08.05.2020 (9 dni)

Medjugorje – 30.05. – 07.06.2020 (9 dni)

Medjugorje – 27.06. – 05.07.2020 (9 dni)

Medjugorje – 29.08. – 06.09.2020 (9 dni)

Medjugorje – 26.09. – 04.10.2020 (9 dni)

 

Informacje i zapisy: 

telefon (Monika): 601 96 75 78
(gdybym nie odbierała, proszę o SMS)

e-mail: monika@dobrapielgrzymka.pl

źródło: dobrapielgrzymka.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Terminy pielgrzymek do Medjugorje w roku 2020.

 1. Orędzie Matki Bożej z 2 września 2019

  „Drogie dzieci! Módlcie się! Każdego dnia odmawiajcie różaniec – ten wieniec różany, jaki mnie jako Matkę łączy bezpośrednio z waszymi bólami, cierpieniami, pragnieniami i nadziejami. Apostołowie mojej miłości, jestem z wami dzięki łasce i miłości mojego Syna i proszę was o modlitwy. Świat tak bardzo potrzebuje waszych modlitw, aby dusze mogły się nawrócić. Otwórzcie wasze serca z pełnym zaufaniem przed moim Synem, a On zapisze w nich krótkie podsumowanie swojego słowa – a jest nim Miłość. Żyjcie w nieprzerwanej łączności z najświętszym Sercem mojego Syna. Moje dzieci, jako Matka, mówię wam, że nadszedł najwyższy czas, aby uklęknąć przed moim Synem, wyznać, że On jest waszym Bogiem – centrum waszego życia. Przynieście mu dary, to, co On kocha najbardziej, czyli miłość do bliźniego, miłosierdzie i czyste serce. Apostołowie mojej miłości, wiele z moich dzieci nie uznaje jeszcze mojego Syna za swojego Boga, to ci, którzy jeszcze nie poznali Jego miłości. Wy jednak sprawicie, poprzez wasze modlitwy, wypowiadane czystym i otwartym sercem, z darami, które ofiarujecie mojemu Synowi, że nawet najtwardsze serca się otworzą. Apostołowie mojej miłości, moc modlitwy serca – potężnej modlitwy pełnej miłości – przemienia świat. Dlatego, moje dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Ja jestem z wami. Dziękuję wam. ”

  Reply
 2. Orędzie Matki Bożej z 25 września 2019

  „Drogie dzieci! Dzisiaj wzywam was, abyście się modlili w moich intencjach, abym wam pomogła. Dziatki, módlcie się na różańcu i rozważajcie tajemnice różańcowe, bo i wy w swoim życiu przechodzicie przez radości i ból. W ten sposób tajemnice [różańcowe] przemieniacie w swoje życie, bo życie jest tajemnicą dopóki nie oddacie jej w Boże ręce. Tak przeżyjecie doświadczenie wiary niczym Piotr, który spotkał Jezusa i Duch Święty wypełnił jego serce. Dziatki i wy jesteście wezwani, by dawać świadectwo żyjąc miłością, którą was Bóg z dnia na dzień otacza [poprzez] moją obecnością. Dlatego dziatki bądźcie otwarci i módlcie się sercem w wierze. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

  Reply
 3. Orędzie Matki Bożej z 2 października 2019

  „Drogie dzieci! Wola i miłość Ojca Niebieskiego sprawia, że jestem tutaj między wami, abym pomogła wam matczyną miłością, by wzrastała wiara w sercu, tak byście prawdziwie mogli pojąć cel życia ziemskiego i wielkość niebieskiego. Dzieci moje, życie ziemskie jest drogą do wieczności, ku Prawdzie i Życiu – mojemu Synowi. Pragnę poprowadzić was tą drogą.

  Wy, dzieci moje, wy, którzy zawsze bardzo pragniecie większej miłości, prawdy i wiary, wiedzcie, że jest tylko jedno źródło, z którego możecie pić – zaufanie Ojcu Niebieskiemu, zaufanie Jego miłości. Oddajcie się w pełni Jego woli i nie lękajcie się. Wszystko to, co jest dla was najlepsze, wszystko, co prowadzi was do życia wiecznego, zostanie wam dane.

  Pojmiecie, że celem życia nie zawsze jest chcieć i brać, ale miłować i dawać. Będziecie mieli prawdziwy pokój i prawdziwą miłość, będziecie apostołami miłości, swoim przykładem sprawicie, że te moje dzieci, które nie znają mojego Syna i Jego miłości, zapragną go poznać. Dzieci moje, apostołowie mojej miłości, adorujcie ze Mną mojego Syna i miłujcie Go ponad wszystko. Zawsze starajcie się żyć w Jego prawdzie. Dziękuję wam”.

  Reply
 4. Orędzie dane Mirjanie Soldo 2 listopada 2019 r.

  „Drogie dzieci. Mój umiłowany Syn zawsze się modlił i wielbił Ojca Niebieskiego. Zawsze Mu wszystko mówił i ufał Jego woli. Podobnie wy, moje dzieci, powinniście czynić, ponieważ Ojciec Niebieski zawsze wysłuchuje modlitw swoich dzieci. Serce w sercu, Miłość, Światłość i Życie. Ojciec Niebieski dał siebie w darze w jednym ludzkim obliczu, a to oblicze jest obliczem mojego Syna. Wy, apostołowie mojej miłości, powinniście zawsze nosić oblicze mojego Syna w swoich sercach i myślach. Powinniście zawsze myśleć o Jego miłości i Jego ofierze. Powinniście się modlić, abyście zawsze odczuwali Jego obecność, ponieważ, apostołowie mojej miłości, to jest sposób, w jaki pomożecie wszystkim tym, którzy nie znają mojego Syna, którzy nie poznali Jego miłości. Moje dzieci, czytajcie Ewangelię. To jest zawsze coś nowego, to jest to, co wiąże was z moim Synem, który narodził się, aby przynieść słowa życia wszystkim moim dzieciom i aby ofiarować się za wszystkich. Apostołowie mojej miłości, niesieni miłością do mojego Syna, nieście miłość i pokój wszystkim waszym braciom. Nikogo nie osądzajcie. Z miłości do mojego Syna kochajcie każdego. W ten sposób zatroszczycie się także o swoją duszę, a ona jest tym, co najcenniejsze z tego, co w istocie do was należy. Dziękuję wam”.

  Reply
 5. Orędzie Matki Bożej z 25 listopada 2019

  Drogie dzieci!

  Niech ten czas będzie dla was czasem modlitwy.

  Bez Boga nie macie pokoju. Dlatego, małe dzieci, módlcie się o pokój w waszych sercach i rodzinach, tak by Jezus mógł się narodzić w was i dać wam Swoją miłość i błogosławieństwo.

  Świat doświadcza wojny, bo serca są pełne nienawiści i zazdrości. W oczach można dostrzec, małe dzieci, brak pokoju, bo nie pozwoliliście, aby Jezus narodził się w waszym życiu. Szukajcie Go, módlcie się, a On podaruje wam siebie w Dziecku, które jest radością i pokojem.

  Jestem z wami i modlę się za was.

  Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

  Reply
 6. Medugorje Post author

  Medjugorje – centralne miejsce na mapie Kościoła
  https://www.dobrapielgrzymka.pl/medziugorie-zajmuje-dzis-centralne-miejsce-na-mapie-kosciola-abp-henryk-hoser/

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top