Komentarze do: “Zbliża się dobra zmiana w garbowskim urzędzie…

 1. Barszcz wydaje się stopniowo przeważać

  Coś się ewidentnie przesila. Pan Barszcz i jego ekipa prowadzą aktywną kampanię. Wygrana wydaje się przechodzić na jego stronę.
  Na pewno z nowym wójtem będzie ciekawiej niż ze starym. Czuje się w powietrzu zmęczenie dotychczasowym stanem.

  Reply
 2. Tadeusz idzie w górę

  Z dnia na dzień do wszystkich dociera że rzeczywiście Tadeusz Barszcz może wygrać te wybory i że ma przewagę. Tak to wygląda w rozmowach z ludźmi. Nawet zwolennicy obecnego wójta przyznają w rozmowach, że „dobrego kandydata wystawiliście”.

  Reply
  • REDAKCJA Post author

   Nie opublikowaliśmy jednego z komentarzy, gdyż oczerniała Pani Pana Barcza i redakcję i PiS bez podania jakiegokolwiek konkretnego przykładu a dodatkowo mówiąc, że jest Pani nie z tej gminy… Jeżeli Pani chce to wrócimy do dyskusji po wyborach. Nie chcemy, aby komentarze były miejscem powstawia fake newsów i fake opinii. Naprawdę jesteśmy już zmęczeni obecną władzą i nie ukrywamy, że chcemy ją zmienić. Proszę najpierw trochę poczytać a potem się wypowiadać nie oczekując od nas, że damy trybunę ludziom trzymającym się układu. Proszę podać argumenty a będziemy mogli rozmawiać.

   Reply
  • zmęczenie Post author

   Proszę zrozumieć. My chcemy żeby za 10 dni zaczęła stawać się normalność. 16 lat rządów jednej grupy ludzi to naprawdę za długo. Jak to powiedziała ta seniorka: „Już sobie porządził”…

   Reply
  • do niedawna Post author

   Do niedawna większość myślała tak. Ale to już się na szczęście skończyło
   http://naszgarbow.pl/tylko-pan-wilk-jest-gwarantem-autor-cezary-krzysztopa-blogpublika-com/

   Reply
  • DW

   Zawsze można pójść na inne forum, na którym będzie można się wypowiedzieć jeżeli nie pasują zasady tutaj panujące. Jest wiele gazet lokalnych.

   Reply
 3. canon

  Gdyby obecny Wójt miał traszkę honoru to słysząc tyle nie przychylnych słów a nawet zarzutów złego gospodarowania i zrządzania na naszym terenie gminy to powinien sam zrezygnować i odejść ‚ po angielsku „

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top