Komentarze do: “24 stycznia 2018 – Sesja Rady Gminy Garbów. Sprawy budżetowe. [wideo]

 1. wyborca

  Sesja bardzo gorąca i interesująca!Niektórzy jednak chodzą chyba dla zabicia czasu,a może po to by sie poprzęglądać w lustrze,hahaha!!!!

  Reply
 2. Wola

  Bravo p. Zwolak! Wszystko ustalone wcześniej? Przecież dom kultury może znajdować się w budynku po dawnej policji. Po co burzyć i budować nowy jak te pieniądze można przeznaczyć na odnowienie obecnego. Zdecydowanie ten istniejący spełni gabarytowo chętnych do wspólnych spotkań.
  Starych drzew się nie przesadza a ośrodek od pradziada jest w tej lokalizacji! Tłumaczenie iż pod gminą są miejsca parkingowe jest śmieszne delikatnie mówiąc. Przecież teraz pod gminą zaparkować to prawie cud, wyjechać to kolejny.
  A co najważniejsze, wiele osób do ośrodka przyjeżdża autobusem, czy ktoś pomyślał jaki odcinek drogi trzeba będzie pokonać?! To dbanie o starszych ludzi? Wiele osób ma jeden czy dwa kursy ze wsi, z Woli sporo osób dojeżdża autobusem. Teraz to kilka kroków. Wszystko przemawia by nie zmieniać lokalizacji.

  Reply
 3. obserwatorka

  Pani Zwolak się oburza bo nie ma chodnika a co z co z innymi miejscowościami takimi jak Leśce Gutanów Piotrowice gdzie ludzie topią się w błocie.Na Zagrodach są chodniki oświetlenie szosy i jeszcze jej mało

  Reply
 4. Radny bezradny?

  Dzwońcie do radnych, co ich wybraliście. Po to są przedstawicielami społeczności. Albo trzeba się pofatygować na sesję:)

  Reply
 5. Grabareczka

  To tylko odpychanie problemu od siebie. Chodniki już dawno w tym miejscu powinien być,( mowa o drodze na Niemce- Podolanki rondo) tylko jazdy radny widzi swój nie i swoje podwórko. Droga prowadzi w stronę Lesie, Piotrowic więc radni z Bogucina cóż będą zabiegać ?! I odwrotnie, droga położona w Bogucinie więc radni Lesie, Piotrowic mają wystąpić z wnioskiem o chodnik dla sąsiedniej miejscowości?! Przecież wszystkim powinno zależeć. Jakiś objazd radnych z Wójtem, warto zobaczyć w jakim stanie droga jest jak i jego pobocze – ścieżka błotna! To jest wizytówka gminny, dziennie tyle aut jeździ obcych jeździ. Ludzie do pracy nie mogą dojść ! Żadnego pobocza nie na, gdzie zejść jak auta jadą? W błoto i wyciekający syf z pobliskiego gospodarstwa?

  Reply
 6. Grabareczka

  Jak dojdzie do tragedii to może pomyślą nad chodnikiem.
  Tylko czasu nie cofnie a czyjegoś życia czy zdrowia szkoda…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top