Komentarze do: “Sesja Rady Gminy Garbów – 23 czerwca 2015 [wideo całość]

 1. problem z drzewami

  Dlaczego przy dyskusji o wycince drzew pani Sanalucie i wójtowi brakuje powietrza. Strasznie się denerwują. O co tam chodzi? Wycięto niewłaściwe drzewa czy co? Strasznie zakręcone to wszystko. (ok. 2.26.)

  Reply
 2. drzewa

  Pan starosta nie wie już co wymyślić. Są pisemne dowody które są po stornie Pani Edyty, Pani Sanaluty i Pana Firleja a Panu Wójcikowi najzwyczajniej w świecie brakuje argumentów 🙂

  Reply
  • redakcja

   Widzimy, że pan/pani „drzewa” jest dobrze zorientowany w temacie drzew.

   Czy nie doszło do pomyłkowego wycięcia drzew po niewłaściwej stronie drogi?

   Czy nie jest tak, że blokuje się bezsensownie wycinanie krzaków w rowie a cała gmina wie co się stało z zabytkowymi drzewami w Garbowie, których kikuty każdy może oglądać.

   Czy drzewa zostały usunięte legalnie pod nadzorem gminy?

   Prosimy o opinię/informację.

   Reply
 3. Ewa

  No właśnie te kikuty !! Straszą i szpecą! Jak tak można ! Co na to ochrona środowiska czy konserwator ? Ktoś zgłosił ,powiadomił odpowiednie organa co wyrabia się z zabytkowymi drzewami? Po ostatniej sesji widać jaki porządek panuje w gminie .

  Reply
 4. Info

  Szanowni Państwo was drzewa interesują bardziej od bezprecedensowych działań członków /…./, skądinąd towarzystwa wsparcia /…./ wstyd, nie ma Pan krzty honory i poczucia własnej godności. Kolesiostwo, nepotyzm i partyjniactwo w najczystszym wydaniu. Zmiany w Polsce trzeba zacząć od samego dołu!

  Reply
  • redakcja

   Proszę uspokoić emocje i nie obrażać. Można przytaczać argumenty, nawet bardzo wyraziste, ale nie wolno obrażać bez podania jakichkolwiek uzasadnień.

   Reply
   • Info

    Uzasadnił całą sytuację aż zanadto sam zainteresowany w sprawie radny Poleszak. Wyrażam głęboką nadzieję, że kompetentne organy to jak najszybciej wyjaśnią i usankcjonują !

    Reply
    • redakcja

     Winę za całe zamieszanie ponosi niestety sam wójt (tj. jego pracownicy), który niewłaściwie przygotowywał listę uprawnionych do głosowania. Pan Poleszak atakuje niewłaściwe osoby. Powinien mieć pretensje do pana Firleja.
     Zresztą jeżeli kandydat nie jest w stanie zebrać prawidłowo 50 podpisów to o czym tu rozmawiać.

     Cała ta sprawa to wielka hucpa i bzdura na pokaz.

     Reply
     • sesje nienawiści

      To jest tak podły atak na pana Gustawa. Tak samo podle wójt jesienią ubiegłego roku zaatakował na sesji Rady Gminy panią poseł za wiatraki, a wkrótce zostanie ona szefem kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy

 5. wracając do drzew

  Do info

  Wracając do drzew to tym powinna zająć się prokuratura. Jak zwykły człowiek wyciąłby choćby jedno drzewo na własnej działce to by go urzędnicy prześladowali, a jak kolesie królika wycinają zabytkowe drzewa na publicznym terenie to wszystko uchodzi bezkarnie! To jest równość wobec prawa? Przecież to bezczelny skandal.

  Reply
 6. kłamstwa na sesji

  Z tego co wiem to prokuratura umorzyła śledztwo jako bezpodstawne i wydumane!! Wybory do izby rolniczej odbyły się prawidłowo.

  Jakim prawem przewodnicząca Chabros dopuszcza, aby wygadywać takie kłamstwa odnośnie rzekomych oszustw przy wyborach do izby rolnej w trakcie sesji rady gminy. To zwykłe oczernianie, które nie powinno mieć miejsca. Jeden rozżalony PSLowiec z drugim „zatroskanym o praworządność” postPSLowcem (wójt) odegrali jakby teatrzyk, który miał uderzyć w porządnych ludzi. To naruszenie dóbr osobistych konkretnych osób.

  Co ma rada gminy do izby rolniczej. Zadaniem prowadzącej było ucięcie i zastopowanie takich insynuacji!!! To, co było tu latami to nieporozumienie, które powinno się skończyć. Ohydne oczerniania wójta podczas sesji (też na nieobecnych), które miały miejsce w poprzednich latach to jest skandal i to nie powinno się już powtarzać. Trzeba się uczyć Pani Przewodnicząca techniki i zasad czyli kultury prowadzenia obrad a nie puszczać tego na żywioł, bo wtedy chwasty biorą górę. Jak się pełni funkcję publiczną, to trzeba się do niej przygotować i nieustannie edukować. To jest odpowiedzialność. O żadnej stronniczości przy pełnieniu takiej funkcji jak przewodniczący rady gminy nie może być nawet mowy! Teraz obrażone osoby powinno się publicznie przeprosić!

  A wójt niech lepiej zajmie się na przyszłość prawidłowym przygotowaniem list wyborców i niech sam przestrzega prawa jako urzędnik.

  Reply
  • podłe kłamstwa

   W swej kłamliwej wypowiedzi wójt twierdzi, że zbojkotował on głosowanie bo kandydaci na których zamierzał oddać głos jakoby umyślnie nie zostali dopuszczeni do wyborów. Kandydatom tym do rejestracji zabrakło bowiem po jednym prawidłowym podpisie osoby znajdującej się w spisie wyborców. Wójt, który tak mocno popiera peeselowskich kandydatów i wspiera ich urzędowo, a zionie nienawiścią do solidarnościowych, nie powiedział, że podpisał swoim listy poparcia a nie było go w spisie wyborców sporządzonym przez jego pracowników. Sam w dużym stopniu przyczynił się do niezarejestrowania kandydatów, to nie miał na kogo głosować. Taki to z niego prawdomówny człowiek i obrońca praworządności. Kompromitacja

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top