Decyzja Samorządowego Kolegium Odwoławczego, na postawie której sąd potwierdził, że wójt Kazimierz Firlej łamał prawo

Po tej decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego Kazimierz Firlej nie powinien był nigdy już zostać wójtem. Jak wiele jeszcze pracy nas czeka zanim staniemy się prawdziwym społeczeństwem obywatelskim, które potrafi świadomie rozsądzać i wybierać odpowiedzialnie osoby publiczne.

Znamienny dla oceny stosunku wójta Firleja do głosu mieszkańców jest powyższy fragment zaznaczony na żółto. Wójt twierdził przed sądem, że nie było sprzeciwu mieszkańców, a sąd stwierdza, że ten sprzeciw był wyraźny. Podobne „procedury” szanowania głosów ludzi widzimy już w wypowiedzi dotyczącej wiatraków w wywiadzie dla młodzieży w gazetce „Kapitałek”.

Zapraszamy do lektury orzeczenia  i wyciągania wniosków. Zobaczmy jakie „procedury” miała ta władza. Zostały tutaj złamane praktycznie wszystkie przepisy, które można było złamać. Oczywiście kosztem mieszkańców i o zgrozo, mieszkańców domu dziecka. W ostatniej chwili udało się zaskarżyć decyzję wójta Firleja.

asfalt gate_wyrok_sko_Strona_1asfalt gate_wyrok_sko_Strona_2asfalt gate_wyrok_sko_Strona_3asfalt gate_wyrok_sko_Strona_4asfalt gate_wyrok_sko_Strona_5asfalt gate_wyrok_sko_Strona_6

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Decyzja Samorządowego Kolegium Odwoławczego, na postawie której sąd potwierdził, że wójt Kazimierz Firlej łamał prawo

  1. czytajcie

    Wynikają zupełnie inne ustalenia i wnioski… mówi sąd. Czytajcie żeby zrozumieć miarę pogardy, jaķą może mieć władza do ludzi.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top