„Trwaj przede Mną w nieustającej prośbie o pomoc, o siły, o umiejętność” [słowo na niedzielę]

– Zaczynam coraz wyraźniej dostrzegać swoje zaniedbania i swoją winę. Dzięki Ci, że mi to pokazujesz. Brak mi gorliwości i ociężała jest moja dusza. Pomóż, Ojcze, podnieść się i ożyć.

Moje dziecko, droga ze Mną wymaga ciągłej twojej aktywności. Nie wolno ci odpoczywać, popadać w rozleniwienie, rozpraszać się na rzeczy niepotrzebne.

Nie uczyniłaś nic złego, ale zbyt mało dobrego. Zauważ ten czas, który przeminął, a który nie był wykorzystany w pełni. Nie usprawiedliwiaj tego ani wiekiem, ani zdrowiem. Wiem, na co cię stać. Dałem ci więcej zadań i zobowiązałem do większej spójni ze Mną. Trwaj przede Mną w nieustającej prośbie o pomoc, o siły, o umiejętność. Nie mogę dać łask, jeśli nie pragniesz, nie wołasz, nie upominasz się o nie. Wybrałem cię, abyś dzieliła Mój ziemski los pełen trudu i pracy. Bądź bardziej gorliwa i bardziej Mi oddana. Wszystko opieraj na modlitwie. O wszystkim mi mów, pytaj. Z miłością znoś wszelkie trudy, bo przecież uczestniczysz w Moim trudzie, jaki ponoszę dla ciebie.

Alicja Lenczewska

Świadectwo. Dziennik duchowy.

Rozmowa Pana Jezusa z Alicją Lenczewską

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top