„Spokojnie pracujemy dalej.” Tadeusz Barszcz dziękuje wyborcom dobrej zmiany za zaufanie.

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy,

W imieniu swoim oraz wszystkich kandydatów do Rady Gminy Garbów, którzy kandydowali z listy Prawa i Sprawiedliwości serdecznie dziękuję za okazane zaufanie i życzliwość. Dziękujemy Państwu za udział w wyborach samorządowych 2018 i za każdy głos oddany na środowisko dobrej zmiany. Jesteśmy wszystkim Państwu bardzo wdzięczni za wspieranie nas w czasie tej pracowitej kampanii wyborczej dobrym słowem, czynem i modlitwą.

  Zaufało nam ponad czterdzieści procent głosujących mieszkańców naszej gminy. To znacznie więcej niż cztery lata temu. Ten tak dynamiczny wzrost poparcia jest dla nas motywacją i wyzwaniem do dalszej pracy na rzecz wspólnego dobra i poprawy jakości naszego samorządu. Podczas wyborczych wędrówek po pięknej Garbowskiej Ziemi zdobyliśmy sporo wiedzy o potrzebach i bolączkach mieszkańców, spotkaliśmy wielu bardzo gościnnych i życzliwych ludzi którym na sercu leży dobro naszej małej ojczyzny.  Wszystkich Państwa – również tych, którzy oddali głosy na inne listy – zapraszam do współpracy i wspólnego budowania naszej małej Ojczyzny.

Chcę podkreślić, że moją kampanię prowadziłem w sposób pozytywny starając się pokazać to, co możemy osiągnąć dzięki skuteczniejszemu i bardziej dynamicznemu zarządzaniu gminą. Na ile to było możliwe starałem się unikać tonów polemicznych z obecnymi władzami. Niestety docierały do mnie informacje o niewłaściwych działaniach mojego kontrkandydata, które nie licują z powagą piastowanego stanowiska. Liczę że były to incydentalne wybryki będące wynikiem ogromnych emocji kampanijnych.

Ze swojej strony gratuluję nowo wybranym Radnym i Wójtowi i życzę, aby z poświęceniem realizowali oni potrzeby wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz aby respektowali oni prawa wszystkich grup i sprawiedliwie dysponowali majątkiem gminnym.

Szanowni Państwo, chcę poinformować, że niezależnie od wyborów nadal będziemy działać na rzecz naszej lokalnej społeczności. Planujemy kontynuowanie działań na polu społecznym, kulturalnym czy edukacyjnym. Chcemy efektywnie wykorzystywać nowe możliwości, które powstały po tych wyborach. Mam na myśli zwycięstwo obozu dobrej zmiany w Sejmiku i w Powiecie. Korzystając z naszych dobrych relacji z nowymi władzami będziemy starali się uzyskać jak najwięcej korzyści dla mieszkańców gminy Garbów. Jeszcze raz dziękuję Państwu za zaufanie. Nie traćmy nadziei na dobrą zmianę. Spokojnie pracujemy dalej.

Tadeusz Barszcz

Kandydat na wójta Gminy Garbów w wyborach 2018

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “„Spokojnie pracujemy dalej.” Tadeusz Barszcz dziękuje wyborcom dobrej zmiany za zaufanie.

 1. Paweł

  Mieszkańcy podjęli wybór i proponuję by porzucić waśnie i szkalowanie a zająć się wspólnie ważnymi sprawami. Trzeba skończyć rozpaczać ktoś musi przegrać by ktoś mógł wygrać.

  Reply
  • persodrom Post author

   Nikt tu nikogo nie szkaluje. To Pan to robi tak twierdząc czyli mówiąc wprost proszę zająć się tym, czym Pan chce i przestać nas szkalować za to, że korzystamy z wolności wypowiedzi.
   Rozmawiamy o tym o czym chcemy i co uważamy za istotne. Jak się Panu nie podoba, to nikt tu siłą nikogo nie trzyma.

   Reply
   • Anna Garbów

    Dokładnie, tez nie zauważyłam by tu ktoś był szkalowany. Wyjątkowo to na tej stronie można napisać co leży na sercu, co nie działa tak w naszych miejscowościach, oczywiście ważna jest kultura autora tekstu.

    Reply
 2. Zmarnowane kolejne 5 lat

  Kolejne 5 lat z władzą która już rządzi 16 lat to jest problem. Wójt Firlej ubliża mieszkańcom i od lat łamie prawo. To nie są błahe sprawy. Zachowania tej władzy to PATOLOGIA w biały dzień. Dziękuję.

  Reply
 3. Anna Garbów

  Głos Garbowa od dawna nie jest głosem Garbowa, to głos gminy.
  To, że nadal rządzi ten sam wójt, nie oznacza, że wszyscy będą bić brawo. 40% wyborców ma prawo mieć odmienne zdanie, no chyba że w gminie Garbów są jakieś inne prawa ??

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top