Pomoc żywnościowa na 2018 r.! Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” przyjmuje skierowania w terminie do 21 września 2018 r.

Pomoc żywnościowa na rok 2018

w ramach  Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014–2020

Podprogram 2018

Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” w porozumieniu z Bankiem Żywności w Lublinie będzie kontynuować nieodpłatne dostarczanie żywności dla osób z rodzin najbardziej potrzebujących wsparcia, które spełniają kryteria dochodowe na członka rodziny zgodnie z zapisami ustawy o pomocy społecznej. Obecnie obowiązujące kryteria to nie więcej niż 1028 zł dla osoby w rodzinie i 1268 zł dla osoby samotnie gospodarującej.

Aby skorzystać z Programu pomocy żywnościowej na 2018 r. należy pobrać nowe, aktualne skierowanie z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garbowie i złożyć je do Stowarzyszenia „Wspólnota Garbowska” w terminie do 21 września 2018 r. Skierowania prosimy przesłać na adres Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” 21-080 Garbów 160. Na skierowaniu prosimy dopisać nr telefonu kontaktowego.

Jedyną możliwością ubiegania się o pomoc żywnościową jest złożenie skierowania z GOPS. Pomoc żywnościową z POPŻ Podprogram 2018 można otrzymać tylko i wyłącznie od jednej organizacji.

Więcej informacji pod nr tel: 601 272 988

W Podprogramie 2018 znajduje się 21 atrakcyjnych produktów żywnościowych: cukier biały, olej rzepakowy, szynka drobiowa, powidła śliwkowe, mleko UHT, ser żółty, herbatniki, makaron jajeczny, ryż biały, fasolę białą, groszek z marchewką, gołąbki w sosie pomidorowym, koncentrat pomidorowy i filet z makreli w oleju, miód nektarowy, kabanosy wieprzowe, pasztet wieprzowy, szynka wieprzowa, kasza gryczana, makaron kukurydziany oraz buraczki wiórki.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top