Pielgrzymka do Medjugorje – maj-czerwiec 2017

Wspólnota modlitewna „Dwa Serca” zaprasza na kolejną pielgrzymkę do Medjugorje
Termin: 27 maja – 4 czerwca 2017 – 9 dni

Program ramowy:

1 dzień (sobota): Wyjazd z Garbowa w godzinach porannych, przyjazd na nocleg po drodze (Chorwacja) w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień (niedziela): Śniadanie w hotelu i wyjazd do Bośni i Hercegowiny, przyjazd do Medjugorje w godzinach popołudniowych, obiadokolacja i uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym.

3 -7dzień (poniedziałek – piątek): zapoznanie z miejscami kultu, wizyty we wspólnotach na terenie Medjugorje w zależności od dostępności (Oaza Pokoju, Cenacolo, Patryk i Nancy z Kanady, Wspólnota Błogosławieństw oraz inne spotkania i świadectwa), wspólne wejście na Krizevac (droga krzyżowa) oraz na Wzgórze Objawień (różaniec), wyjazd do Tihaliny, Vepric (chorwackie Lourdes) i nad Adriatyk, Mostar, jeśli większość osób wyrazi chęć, codzienna Msza Święta i wieczorny program modlitewny na placu kościelnym od godz. 18, wieczorne adoracje w wyznaczone dni oraz czas na modlitwę indywidualną.

8 dzień (sobota): Wyjazd w godzinach porannych po śniadaniu i przyjazd na nocleg na Węgry.

9 dzień (niedziela) Po śniadaniu wyjazd i przyjazd do Garbowa w godzinach wieczornych.

Cena pielgrzymki: 1470/os. (cena może ulec zmianie, tylko w przypadku wzrostu kursu EUR powyżej 4,4 PLN)

Świadczenia:
opieka duszpasterska, przejazd autokarem, ubezpieczenie KL i NW, 6 noclegów w pensjonacie, 2 noclegi po drodze, 8 śniadań i 8 obiadokolacji, wycieczki przewidziane w programie ( Mostar, Vepric, Makarska), opłata za tłumaczenie symultaniczne podczas nabożeństw.

Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport.

Informacje i zapisy:

Monika: 601 967 578
e-mail: monika@bogucin.com

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Pielgrzymka do Medjugorje – maj-czerwiec 2017

 1. Orędzie Matki Bożej z 2.12.2016

  Piątek, 2 grudnia 2016 r.
  Drogie dzieci, moje matczyne serce płacze, widząc co robią moje dzieci. Grzech się mnoży. Czystość serca jest coraz mniej ważna. Zapominacie o moim Synu, coraz mniej Go czcicie, a moje dzieci są prześladowane. Dlatego więc wy, moje dzieci, apostołowie mojej miłości, duszą i sercem przyzywajcie imię mojego Syna. On będzie miał dla was słowa światła. On się wam objawia, łamie chleb z wami, daje wam słowa miłości, byście je przemieniali w dzieła miłosierdzia i stawali się świadkami prawdy. Zatem dzieci, nie lękajcie się. Pozwólcie mojemu Synowi, aby On się wami posłużył dla pielęgnowania i nawrócenia zranionych i zagubionych dusz. Dzieci moje, powróćcie do modlitwy różańcowej. Módlcie się na różańcu w duchu ofiarności i miłosierdzia. Módlcie się nie tylko słowami lecz i poprzez uczynki miłosierdzia. Módlcie się z miłości do wszystkich ludzi. Mój Syn swoją ofiarą uwznioślił miłość. Zatem żyjcie z Nim, abyście mieli siłę i nadzieję, abyście mieli miłość, która jest życiem i która prowadzi do życia wiecznego. Ja jestem z wami z Bożej miłości i będę was prowadzić z macierzyńską miłością. Dziękuję wam. ”

  Reply
 2. Orędzie Matki Bożej z 25 stycznia 2017 Post author

  „Drogie dzieci! Dziś wzywam was, abyście modlili się o pokój. Pokój w ludzkich sercach, pokój w rodzinach i pokój na świecie. Szatan jest silny i chce was wszystkich zwrócić przeciwko Bogu i przywrócić was do tego wszystkiego, co jest ludzkie i w sercach zniszczyć uczucia względem Boga i Bożych spraw. Dziatki, módlcie się i walczcie przeciwko materializmowi, modernizmowi i egoizmowi, które oferuje wam świat. Dziatki, zdecydujcie się na świętość, a ja ze swoim Synem Jezusem oręduję za wami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”

  Reply
 3. Orędzie Matki Bożej z dnia 2 lutego 2017 r.

  Orędzie Matki Bożej, przekazane przez Mirjanę 2.02.2017
  „Drogie dzieci,wy, którzy staracie się każdy dzień swojego życia ofiarować mojemu Synowi, wy którzy próbujecie żyć z Nim, wy którzy się modlicie i poświęcacie, wy jesteście nadzieją w tym niespokojnym świecie.Wy jesteście promieniami światłości mojego Syna – żywą Ewangelią, a moimi miłymi apostołami mojej miłości. Mój Syn jest z wami. On jest z tymi, którzy o Nim myślą, którzy się modlą, ale również On cierpliwie czeka na tych, którzy Go nie znają. Dlatego więc wy, apostołowie mojej miłości, módlcie się sercem, a poprzez uczynki ukazujcie miłość mojego Syna. To jest dla was jedyna nadzieja, i to jest jedyna droga do życia wiecznego. Ja, jako Matka, jestem tu z wami. Wasze modlitwy skierowane do mnie, są dla mnie najpiękniejszymi różami miłości. Nie mogę nie być tutaj, gdzie czuję zapach róż i dziękuję wam”

  Reply
 4. Medugorje

  Ks. abp Henryk Hoser specjalnym wysłannikiem papieża do Medjugorje. Misja ma na celu dokładniejsze poznanie potrzeb wiernych

  http://wpolityce.pl/kosciol/327156-ks-abp-henryk-hoser-specjalnym-wyslannikiem-papieza-do-medjugorje-misja-ma-na-celu-dokladniejsze-poznanie-potrzeb-wiernych

  Reply
 5. persodrom Post author

  o Medjugorie
  http://wpolityce.pl/kosciol/329791-abp-hoser-o-swojej-misji-w-medjugorje-ludzie-doznaja-tu-wielkiego-pozytku-duchowego-nie-mozna-pominac

  Reply
 6. NG

  o Medjugorie
  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/w-medjugorie-dzialy-sie-cuda-jeszcze-przed-objawieniami

  Reply
 7. Orędzie z 2 marca 2017

  „Drogie dzieci,z macierzyńską miłością przychodzę do was, aby wam pomóc wzrastać w miłości, to znaczy wzrastać w wierze. Przychodzę, aby wam pomóc przeżywać z miłością słowa mojego Syna, by świat stał się inny. To dlatego, apostołowie mojej miłości, gromadzę was wokół siebie. Patrzcie na mnie sercem, mówcie do mnie jak do matki o swoich bólach i cierpieniach, o swoich radościach. Proście, abym modliła się za was do mojego Syna. Mój Syn jest łaskawy i sprawiedliwy. Moje matczyne serce pragnie, byście i wy tacy byli. Moje matczyne serce pragnie, abyście wy, apostołowie mojej miłości, swoim życiem opowiadali o moim Synu i o mnie, aby świat stawał się inny, aby powróciła prostota i czystość, aby powróciła wiara i nadzieja. Dlatego więc módlcie się, módlcie się, módlcie się sercem, módlcie się z miłością, módlcie się poprzez dobre uczynki. Módlcie się, aby wszyscy poznali mojego Syna, aby świat się przemienił, aby świat się zbawił. Przeżywajcie z miłością słowa mojego Syna. Nie osądzajcie, lecz miłujcie się wzajemnie, aby moje serce mogło zwyciężyć. Dziękuję wam. ”

  Reply
 8. Dwa Serca Post author

  Trwają też zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie na termin sierpniowy – 19- 27 sierpnia 2017
  tel. 601 967 578 monika@bogucin.com

  Reply
 9. Andrzej

  A ja już się nie mogę doczekać. mam nadzieje ze jednak większość wyrazi ochotę na wycieczkę na Adriatyk i do Mostaru. Choćby po to by się przekonać, ze tak pieknych miejsc nie mógł stworzyć nikt inny jak jedynie Pan Bog

  Reply
 10. pielgrzymi

  Nasi pielgrzymi w Medjugorje jutro o 4 tej rano idą na Krizevac. O 5 tej z Krizevaca Matka Boża błogosławi cały świat.

  Reply
  • Monika

   Już wróciliśmy kochani, Duch Święty wylewał na nas obficie swe dary, tu dzieją się cuda za przyczyną Przenajswietszej Dziewicy! Jest wspaniale, milość rozlewa się w sercach. Blogoslawimy Wam wszystkim, Kochani!

   Reply
   • Monika

    Pozdrawiamy członków wspolnoty Dwa Serca i naszych kapłanów. Przynosimy Was w swoim sercu Maryi, która wczoraj na adoracji była obecna w zapachu róż. Ogladajcie jutrzejszą adorację o godz. 20 przez internet. Wspaniałe przeżycie. Całujemy z Jezusem i Maryją.

    Reply
 11. persodrom Post author

  nagranie z dzisiejszego objawienia dla Mirjany. Nasi pielgrzymi uczestniczą w tym wydarzeniu.
  http://marytv.tv/?page_id=334

  Reply
 12. zdjęcia z pielgrzymki Post author

  Tutaj można zobaczyć zdjęcia z ostatniej pielgrzymki do Medjugorje
  http://www.medjugorie.info.pl/galeria2.html

  Reply
 13. Andrzej

  Zapraszam oczywiście na stronę o naszej 🙂 majowo czerwcowej pielgrzymce. Co prawda jest „w budowie” ale codziennie przybywa materiałów.
  http://www.medjugorie.info.pl

  Reply
  • Monika

   Dziękuję Andrzeju za Twój trud, cieszymy się, że mamy tak wspaniałych przyjaciół. Pozdrawiamy Krasnystaw i okolice!

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top