„Niech Bóg błogosławi księdza Zbyszka.” Podziękowania od Wspólnoty modlitewnej „Dwa Serca”

Drogi Księże Zbyszku,

W imieniu Wspólnoty modlitewnej „Dwa Serca” pragniemy Ci podziękować za Twoją życzliwość i zrozumienie, które nam okazałeś. Dziękujemy, że w miarę możliwości towarzyszyłeś nam w naszych cotygodniowych spotkaniach modlitewnych, na których modlimy się za Polskę, za naszą parafię oraz za kapłanów, którzy w niej posługują. Dziękujemy też, że pojechałeś z nami do Medjugorie oraz że nas błogosławiłeś.

W Medjugorje Matka Boża w jednym z orędzi powiedziała, że gdyby kapłani wiedzieli jaką moc ma ich błogosławieństwo, to błogosławiliby nieustannie wszystkich. Jako wspólnota dziękujemy Ci, że zrozumiałeś i wziąłeś sobie do serca te słowa naszej Mamy – Królowej Pokoju i że nigdy nie odmawiałeś nam Twojego kapłańskiego błogosławieństwa.

Coś się kończy i zaczyna się coś nowego. W tym czasie pożegnania, z całego serca życzymy Ci drogi Kapłanie pełni Bożego błogosławieństwa na Twojej dalszej duchowej drodze. Obyś z gorliwością i wolnością, które daje Duch Święty, mógł służyć Twoim przyszłym parafianom. Obyś zawsze bronił nieugięcie prawdy Bożej i był wierny modlitwie, a szczególnie Różańcowi Świętemu, o który tak bardzo prosi Matka Boża. Oby Twoje dobre i życzliwe serce, które poznaliśmy przez ostatnie lata, zawsze było otwarte i pomagało potrzebującym, którzy poszukują Boga Żywego.

Drogi Księże Zbyszku, niech całe Twoje przyszłe kapłaństwo będzie służyło urzeczywistnieniu się tego słodkiego zawołania, które jest wspólnie wypowiadane na zakończenie każdego naszego spotkania modlitewnego:

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje

przez Niepokalane Serce Maryi. Amen.

 Szczęść Boże na dalszą drogę i do zobaczenia!

 

                                                 Wspólnota modlitewna „Dwa Serca”

                              /Niech Bóg błogosławi księdza Zbyszka. Amen. Amen. Amen./

Garbów, 25.06.2017

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top