„Nasz Garbów” pyta: Jakie są koszty utrzymania wodociągu gminnego i jak są liczone stawki za wodę dla obiorców?

Nasz Garbów złożył prosty wniosek o udostępnienie informacji publicznej na temat kosztów utrzymania wodociągu gminnego. Dodatkowo poprosiliśmy wójta o dostarczenie obliczeń, na podstawie których ustala on stawki za wodę dla odbiorców docelowych.

Poniżej treść wniosku:

 

6 listopada 2013

Do: Wójt Gminy Garbów Kazimierz Firlej

 

Wniosek o udostępnienie informacji publicznej – „koszty zaopatrzenia w wodę”

W trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz ustawy prawo prasowe wnioskuję o udzielnie następujących informacji i dokumentów:

1. Proszę o podanie przyjętej wartości niezbędnych przychodów rozumianych zgodnie z Ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (art. 2. punkt. 2) w roku obrachunkowym 2011.

2. Proszę o podanie przyjętej wartości niezbędnych przychodów rozumianych zgodnie z Ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (art. 2. punkt. 2) w roku obrachunkowym 2012

3. Proszę o dostarczenie kopii obliczeń, na podstawie których naliczone zostały obowiązujące obecnie stawki za wodę w dla odbiorców indywidualnych.

4. Proszę o dostarczenie kopii obliczeń, na podstawie których naliczone zostały obowiązujące obecnie stawki za wodę odbiorców prowadzących działalność gospodarczą.

W celu uniknięcia nieporozumień bardzo proszę o udzielanie odpowiedzi w nawiązaniu do poszczególnych numerowanych pytań.

Wnioskowaną informację proszę dostarczyć pocztą elektroniczną na adres info@naszgarbow.pl

W oczekiwaniu na odpowiedź,

Dariusz Rodzik,

Redaktor Naczelny „Nasz Garbów”

 

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top