Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego nie pozwolili odwołanemu wójtowi wynieść dokumentów

Zawrzało w Międzyrzecu Podlaskim. Mieszkańcy twierdzą, że odwołany w niedzielnym referendum wójt oraz jego podwładny wynosili z urzędu gminne dokumenty. Interweniowała policja

– W poniedziałek przypadkiem przejeżdżałem obok urzędu. Było już po godz. 18: 00. Zaniepokoił mnie ruch na parkingu i światła w budynku – relacjonuje radny Sławomir Charczuk. – Zobaczyłem, że wójt Mirosław Kapłan i kierownik jednego z referatów, Leszek Mikołajczuk, pakują do swoich samochodów pudła i segregatory – opowiada.

O zdarzeniu szybko dowiedzieli się mieszkańcy gminy. – Gdyby mieli czyste sumienia, opuściliby urząd z podniesioną głową – uważa pan Adam, mieszkaniec gminy, który woli pozostać anonimowy. Ale chętnie komentuje: Pod osłoną nocy sprząta ten, kto ma coś do ukrycia.

Więcej…

źródło: dziennikwschodni.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego nie pozwolili odwołanemu wójtowi wynieść dokumentów

 1. Biedny wójt

  I to dobrze, że tak biednego człowieka sponiewierali? Dostał się między zły układ i musieli z nim skończyć. Niestety ludzie nie doceniają wysiłku, który wkładają w tworzenie nowej, lepszej przyszłości ludzie tacy jak pan Kapłan.
  Żal wójta, który padł ofiarą zmanipulowanego tłumu.

  Reply
  • persodrom Post author

   Nie wypowiadamy się odnośnie samej sprawy bo nie znamy szczegółów. Informujemy jedynie o zajściu z papierami.

   Reply
   • Papiery

    Przez trzy lata w pracy to mógł nazbierać różnych papierów. Ma prawo zabrać kopie dokumentów na wypadek kolejnych ataków ze strony swoich wrogów. Tak się nie robi jak robią jego przeciwnicy. Nie dość, że odwołali bezczelnie plując w twarz człowiekowi, który poświęcił 3 lata życia dla rozwoju ich miejscowości i nie powiedzą teraz żadnego „dziękuję” to jeszcze prześladują łażąc krok w krok i nasyłając policję i pijanych zbirów wchodzących do urzędu. Tu widać zdecydowanie to słynne polowanie na czarownice. Otumaniony motłoch rzuca się gniewnie na porządnego człowieka. Wstyd.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top