„Gmina Garbów zap….” czyli ile kosztuje powiększony zegarek z barometrem? Na co wydawane są publiczne pieniądze?

Ilekroć przejeżdżam obok budynku Urzędu Gminy Garbów zaczyna nurtować mnie następujące pytanie. Ile kosztował ten kawałek plastiku z kawałkami elektroniki, który stojąc przy Urzędzie, informuje nas o tym, która jest godzina, jaki mamy dzień, jakie jest ciśnienie…. i oczywiście, że to kupione rzekomo za unijne pieniądze, i że pomysł był nasz a pieniądze ich! Czyli że my głupi, a oni bogaci to dają. A przecież to wszystko nieprawda lub półprawda.

Przecież pieniądze nie biorą się znikąd! Przecież ktoś musi na nie pracować i Polska też ponosi koszty budżetu UE, przecież można wydać je lepiej niż na powiększony zegarek z barometrem, który za rok dwa ulegnie biodegradacji. Przecież chyba Ci, którzy wymyślają projekty unijne nie są tacy głupi, żeby uważać, że my uwierzymy, że to jest warte swych pieniędzy i że dzięki temu poznajemy, że jesteśmy w XXI wieku i że na skutek zauroczenia wspaniałym ogromem tej techniki, zapomnimy na przykład o dziurach na drogach.

Redakcja Naszego Garbowa stawia więc to pytanie wprost:

ILE KOSZTOWAŁO TO ELEKTRONICZNE COŚ,  KTÓRE STOI PRZED URZĘDEM GMINY?

Może któryś z urzędników świadomych sprawy mógłby wysłać do nas maila lub wpisać w komentarzu koszty tego luxczasomierza dla Mechagodżilli.

Nasi czytelnicy z pewnością są bardzo ciekawi odpowiedzi.

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “„Gmina Garbów zap….” czyli ile kosztuje powiększony zegarek z barometrem? Na co wydawane są publiczne pieniądze?

  1. persodrom Post author

    Redakcja bardzo prosi urzędników z naszej gminy o podanie kosztu tego „pięknego” obiektu. Chyba nie musimy w takich sprawach korzystać z urzędowej ścieżki. Kto wie, nie powie. Ludzie o to pytają.

    Reply
  2. persodrom Post author

    Zamiast stawiać np takie elektroniczne straszydło należało zrobić profesjonalną ładną tablicę ogłoszeń a nie tą, która jest teraz z obdrapaną siatką przez którą trudno cokolwiek przeczytać. Bardziej interesuje nas co jest na gminnej tablicy ogłoszeń niż to która jest godzina i jaki dzień.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top