Komentarze do: “Gmina Garbów – lista kandydatów na radnych. Wybory samorządowe 2018

 1. PSLowcy na liście wójta "niezależnego" Post author

  Widzę, że na liście tzw „niezależnego” wójta bryluje kilku PSLowców. Bezczelność.

  Reply
 2. 2 listy PSL - tak się nie robi!! Post author

  Wygląda na to, że PSL w tym roku wystawił 2 listy do wyborów.
  Jedną jako PSL właściwy a drugą jako „niezależni” wójta. Garnek na liście „Niezależnych” to produkt flagowy pana Kazimierza i jednocześnie ŻYWY SYMBOL GARBOWSKIEGO UKŁADU SAMORZĄDOWEGO. Czy ktoś moje mieć jeszcze wątpliwości?

  Reply
  • Robert Post author

   Czy wygra pani Michoń czy pan Sokołowski ważne aby radny reprezentował interesy mieszkańców a nie „interesy” własne czy wójta. Radni mają być w radzie głosem mieszkańców. Jeżeli to nie działa – jak moim zdaniem jest przypadku radnego z PSL z kolonii Bogucin – to mamy dramat. Nawet na ostatnim zebraniu sołeckim go nie było, choć mieszkańcy z jego kolonii zebrali podpisy o załatwienie ważnych dla nich tematów. To bulwersuje ludzi i słusznie. Oby takich radnych było jak najmniej bo to bez sensu.

   Reply
 3. Zuzia

  Zdecydowanie lepsza Pani Michoń niż pan Sołdaj!
  Czym ten kandydat chce błysnąć! Ludzie zastanówcie się na przyszłość wybierając kandydatów!!!!
  Tu nawet szkoda komentować kandydatury!
  Pani Michoń tutaj zdecydowanie górą!!

  Reply
 4. Wyborca

  Nie ma możliwości komentowania postu ponieważ redakcja usuwa niewygodne dla siebie komentarze.
  Spotkałem sie już z tym niejednokrotnie.Redakcja dopuszcza tylko komentarze krytykujące gminę,wójta czy radnych.Strona jak najbardziej niewiarygodna.

  Reply
  • redakcja

   Jakiego komentarza pana zdaniem nie opublikowaliśmy? To w Głosie Garbowa jest świat jednostronnego chwalenia władzy za pieniądze mieszkańców i bez możliwości ich wypowiedzenia się.
   Tutaj można pogadać. Byle bez wyzywania i kłamstw. Bronimy się też przed rozpowszechnianiem fałszywych informacji, zwłaszcza w okresie przed wyborczym.

   Reply
 5. Wyborca

  Nie wiem jak jest w GG ale tu jest niesamowita rotacja komentarzy .Jesli są kompromitujące dla gminy i to jak najbardziej są publikowane,jeśli tylko pochwali się chociażby jedną osobę od wójta komentarz jest od ręki usunięty i tak jest już od lat! Więc prosze nie wciskać bajek o jednostronności…

  Reply
  • redakcja

   To nie prawda. Prawda jest taka, że rzadko są pochwalne komentarze na temat wójta i jego ludzi. Komentując proszę o zachowanie kultury to nie będzie problemów z publikacją komentarzy.

   Reply
 6. persodrom Post author

  Każdy kto obserwuje sytuację widzi jasno, że w gminie Garbów potrzebna jest zmiana że tak powiem administracji lokalnej ale też reprezentacji w radzie gminy. Dlatego warto wspierać nowe osoby, które nie są związane z obecną władzą – osoby, które potrafią wstać na sesji i reprezentować mieszkańców – czy to się wójtowi i innym podoba czy nie.

  Pani Lidia Michoń jest osobą, która potrafi reprezentować mieszkańców – może się podobać jako radna. Ale też były przypadki wstydliwe – tj. popierania stanowiska wójta wbrew interesowi mieszkańców – kwestie z poprzedniej kadencji, do których nikt nie chce już wracać.

  Jestem osobiście za tym, aby dać szansę nowym ludziom działającym niezależnie od obecnej władzy. Nowym zarówno na stanowisku wójta jak też w radzie gminy. Zresztą obecny wójt wystawił drugi skład PSL z szefem PSL na czele. Dla mnie osobiście PSL to wstyd polskiej wsi i polskiej polityki a układy, które tworzy takie jak ten wokół rzekomo niezależnego wójta są szkodliwe dla polski.

  Należy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby działalność tych ludzi ograniczyć lub poddać kontroli społecznej czemu się obecnie nie chcą w pełni podporządkować. To tyle.
  Kto chce dobrej zmiany niech głosuje na listę PiS i Tadeusza Barszcza. Kto chce więcej PSLu ten niech głosuje na wójta i PSLowców. Ale niech potem nikt nie narzeka że rada gminy to teatr kukiełek zamiast miejsce realnej dysputy i wspólnego podejmowania decyzji.

  Reply
   • redakcja

    Od kilku dni atakuje Pan jednego kandydata, który jeszcze nie był radnym. Nie praktykujemy tu osobistych wycieczek. Dlatego Pana niektóre komentarze nie zostały opublikowane.

    Zajmujemy się tylko sprawami publicznymi dotyczącymi osób publicznych. Prywatność zostawmy w spokoju. Czysto emocjonalne, osobiste animozje odsuńmy na bok. Uprawianie krytyki czy nawet satyry prasowej to nie wyzywanie itp… Możemy nie zgadzać się jedną lub drugą osobą i np. pokazywać jej polityczną obłudę ale przechodzenie do wyzwisk dla „ulżenia sobie” to już poniżej pasa.

    Reply
     • redakcja

      Kogo ma Pan na myśli? Proszę podać przykład.
      Jeżeli ta osoba działała publicznie to oczywiście podlega ocenie.

  • stop STUiKK Post author

   Ale źle że syna pakuje w to STUiKK /Służba Toksycznemu Układowi i Karierze Kazia :)/. Mimo jakichś korzyści materialnych moralnie i zdrowotnie na dłuższą metę to się nie opłaca.

   Reply
 7. Michał

  Uważam że należy odświeżyć radę gminy i zarząd gminy, należy dać szanse młodym. W samym urzędzie też przydałyby się zmiany.

  Reply
 8. Michał

  Pan wójt chwali się w głosie Garbowa inwestycjami na drogach powiatowych o które powinien dbać powiat a nie gmina, salą gimnastyczną w Bogucinie która nie spełnia norm i z tego co słychać nie przeszła odbioru.

  Reply
 9. Malowańce z PSL u wójta

  Aha pięknie. Czyli część pslowców od Burego i spółki jak już zobaczyli całkowitą kompromitację ich stateczku przepiera się w ubranka z napisem niezależni i próbuje kogoś nabrać. Garnek, Bożena Grabarz, Poleszaki (jadą dubeltowo), Chałas… Są jakieś granice. Wstyd, wstyd, wstyd.

  Reply
  • Ręce opadają

   Po co Grabarzowa sie jeszcze pcha do rady? Przez rok nic nie wniosła oprócz idiotycznego śmiechu na sesji.
   Poleszak sie pośmieje ale i zabierze glos,nie zawsze mądry ale jednak
   Wstydu brak

   Reply
 10. Dido99933

  Ciekawa sytuacja. Jeżeli teraz proboszcz poprze duet Firlej-Garnek to znaczy że tak naprawdę popiera PSLowców. Smutne to.

  Reply
 11. Wypadek śledztwo

  Prokuratura wszczeła śledztwo w sprawie wypadku w Garbowie. Betony na celowniku

  https://www.lublin112.pl/prokuratura-wszczela-sledztwo-sprawie-tragicznego-wypadku-garbowie-kierowcy-maja-zastrzezenia-drogowcow-zdjecia-wideo/

  Reply
 12. Paulina

  Jak nie da rady z PSL wystartować to Ci sami z niezależnymi jedna ręka.
  I niby wójt niezależny?? Wszystko jedna kilka, trzeba koniecznie skończyć z tymi układami.

  Reply
 13. Wyborca

  Ludzie nie ma sensu komentowania postów!
  Redakcja demontuje wszystko pod siebie Sama używa nazwisk innych kandydatów od wójta,a jeśli chodzi o stronę samej redakcji to albo zostaje komentarz usunięty ew.zostaje wycięte nazwisko konkretnej osoby!
  Ta strona to fałsz!!!

  Reply
  • redakcja

   Radzę uporządkować emocje i pisać bardziej merytorycznie. Od kilku dni uwziął się Pan na Pana Sołdaja, który przecież dopiero startuje w wyborach i nie ma go jeszcze za co oceniać. Proszę dać szansę młodemu pokoleniu.

   Reply
 14. canon

  ZMIENIĆ WÓJTA – TO NIE PRYWATNY FOLWARK KILKU OSÓB , WÓJT JEST DLA REPREZENTOWANIA NASZYCH INTERESÓW WYBORCÓW , LUDZI MIESZKAJĄCH NA TERENIE GMINY A NIE ODWROTNIE

  Reply
 15. Wójt dogadał się z PSLem

  Wójt dogadał się z PSLem. Ryzykowny krok który może kosztować go kilkaset dobrych głosów. Tadeusz Barszcz ewidentnie rośnie w „sondażach” pod sklepem i w przychodni…

  Reply
 16. do canon

  Dokładnie tak, popieram całkowicie! Tak jak radny Koput, przecież to zgroza tyle tam siedzieć! Jeszcze żeby się coś angażował, jakaś aktywność, nawet jak już coś powie to nie ma możliwości zrozumieć co tam mruczy….

  Reply
 17. PSL contra PiS Post author

  Sprawa jest dość prosta, przynajmniej jeżeli chodzi o wybór wójta. Te wybory to starcie PSLu z PiSem. Wójt Firlej reprezentuje tak naprawdę PSL (szef PSL na jego liście i kilku innych towarzyszy). Kandydat T. Barszcz reprezentuje PiS. PSL to tak naprawdę PO-PSL (rządzili przez 8 lat) wcześniej był PSL-SLD (4 lata). Wybór kandydata PiS dla przyzwoitych ludzi wydaje się w tym układzie oczywisty. Dobranoc.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top