BKS Bogucin vs. LEWART Lubartów. Pierwsze spotkanie sparingowe w sezonie 2016

7 lutego 2016 roku przy na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią mieszczącym się w kompleksie Arena Lublin odbyło się pierwsze dla BKS Bogucin spotkanie sparingowe tegorocznego sezonu. Przeciwnikiem BKSu była drużyna Lewart Lubartów (juniorzy). Mimo kilku ciekawych sytuacji podbramkowych, w pierwszej połowie meczu żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w bramce. Pewną taktyczną przewagę prezentowała drużyna z Lubartowa. Po przerwie zawodnicy BKS Bogucin ruszyli intensywniej do ataku, co zaowocowało kilkoma niewykorzystanymi sytuacjami podbramkowymi oraz dwoma strzelonymi bramkami. W 75 minucie po podaniu Damiana Kowalskiego piłkę do bramki posłał Wojciech Gembka, a 12 minut później, również przy asyście Damiana Kowalskiego, kolejnego i jednocześnie ostatniego gola tego udanego dla BKS spotkania zdobył Robert Drozd.

BKS Bogucin vs LEWART Lubartów – 2:0 (0:0)

bramkaBKS_BOGUCIN_7_LUTEGO001_1 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO002 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO005 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO008 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO010 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO012 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO013 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO014 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO018 BKS_BOGUCIN_7_LUTEGO022

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “BKS Bogucin vs. LEWART Lubartów. Pierwsze spotkanie sparingowe w sezonie 2016

 1. Kurowiak

  „na codzień występują w centralnej lidze juniorów.” – z tego co wiem, to pisze się”na co dzień”, a juniorzy Lewartu występują w lidze WOJEWÓDZKIEJ, a nie CLJ (ogólnopolskiej).

  A tak w ogóle, to czemu piszecie tylko o BKS-ie, a nic o Zawiszy, skoro Wasza strona to „NaszGarbów”? Emotikon wink

  Reply
  • redakcja

   Bardzo chętnie będziemy publikować materiały również o Zawiszy i wszystkich innych działających w gminie klubach. Osoby śledzące wydarzenia sportowe prosimy o przesyłanie materiałów. Zapraszamy do współpracy sympatyków „GTS Zawisza”

   Reply
 2. Zawisza

  Czytam i własnym oczom nie wierzę: „Przeciwnikiem BKSu była drużyna Lewart Lubartów” – nie prawda, bo Lewart to drużyna 3 ligowa, a ostatni przeciwnik BKSu to juniorzy z klasy wojewódzkiej. Różnica coś jak między Mercedesem a małym Fiatem. Jedźmy dalej: „Mimo kilku ciekawych sytuacji podbramkowych, w pierwszej połowie meczu żadnej z drużyn nie udało się zdobyć punktu.” – a jak mieli je zdobyć, kiedy w meczach sparingowych nie gra się o punkty. I na koniec: „kolejny i jednocześnie ostatni punkt tego udanego dla BKS spotkania zdobył Robert Drozd.” – punkt to zawodnik może zdobyć np. w siatkówce i koszykówce, w futbolu strzela się gole. Pozdrowienia z Zawiszy.

  Reply
 3. do "korektora" Zawiszy

  Spokojnie. Nie nakręcaj się tak ostro. Nikt nie twierdzi że BKS wygrał z III ligowym zespołem

  Reply
 4. Bks

  Trzeba podkreślić ze graliśmy z juniorami Lewartu Lubartow, a nie z pierwsza drużyna, może zawodnikom Zawiszy łatwiej bedzie pogodzić sie z naszymi dobrymi wynikami a ich seriach porażek 🙂 powodzenia w lidze i z całego serca życzę utrzymania pozycji w A klasie.

  Reply
 5. redakcja

  Pokój, pokój, pokój. Oba kluby jadą w pewnym sensie na tym samym wózku. Nie ma sensu się zwalczać.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top