Komentarze do: “5 września 2014 – XXVIII Sesja Rady Gminy Garbów [wideo]

 1. Radny Grabarz

  – kolejny raz swoich ”podopiecznych” wyprowadził w pole! Było zebranie wiejskie w Karolinie gdzie był obecny więc zna sytuację mieszkańców Karolina i Wólki oraz potrzebę udrożnienia rowów w tych miejscowościach a że podobny problem mają mieszkańcy Lesiec nie było mowy dlatego bardzo liczyliśmy na pozytywne przychylenie się do PISMA jakie mieszkańcy złożyli w odpowiednich urzędach! A tu nagle cichaczem inni załatwili sobie rowy!! Brawo Grabarz!! Brawo!!

  Reply
 2. Bogucin

  powinien mieć zaplecze porównywalne do tego co Zawisza przecież jedni i drudzy zawodnicy to mieszkańcy tej samej gminy ( zdecydowana większość), no i o jakiej wojnie mowa bo chyba to że przyjeżdżają ludzie na sesje i głośno nawet bardzo głośno wyrażają swoją opinię nie można nazwać wojną?! chyba że to ze strony urzędników gminnych jest jakieś potajemne działanie prowadzone?!?

  Reply
 3. Pracownicy gminy

  niech wypełniają należycie swoje godziny pracy tym co do nich należy a nie spacerują po sklepach albo w innych miejscach bo wielokrotnie trzeba aż raczy ktoś powrócić do pokoju i odpowiedzieć na kilka pytań a w międzyczasie kawkę popijać. Pracowników w gminie jest i tak za dużo więc spokojnie ze wszystkim sobie by poradzili czasowo -wystarczy dobra wola i wiedza. tłumaczenie że jest się radnym kilkanaście lat i nie było potrzeby upublicznienia rejestrów umów świadczy jedynie o zatrzymaniu się w epoce…..wiadomo jakiej! Jeszcze odnośnie hasła :”powinna przeprosić za słowo bałagan” – czy przypadkiem nie powinna to inna osoba powinna przeprosić za słowo WOJNA?
  No i co wójt z tymi elektrowniami atomowymi?!?! Ukłon w stronę radnego Tarki odnośnie zbierania podpis i straszenia………wójt się kolejny raz kompromituje więc niech mniej się wypowiada jeśli ma takie bzdury przedstawiać. Widać iż tylko 3 radnych jest za ludźmi a pozostali za KASĄ ? Można było przegłosować i temat zamknięty,powiedzieć ludziom że Rada zagłosowała że takich inwestycji nie chce w naszej gminie…….

  Reply
 4. świdr

  wólka lesiecka potrzebuje tych rowów ze względu na ciągłe zalewanie,w budynkach woda a że na pole wejść nie można nawet miesiąc czasu to drobnostka pomijając przesiewanie czy nasadzanie kolejny raz ale co tam rolnik da radę! jeśli starostwo nie ma pieniędzy to mam nadzieję że problem weźmie w swe łaskawe ręce gmina i dołoży starań by jednak i na wólce ludziom nieco pomóc. Jak widać nasz uliczka rozbudowuje się ,powstało kilka nowych domków i kilka jeszcze będzie pobudowanych więc prosimy by ktoś zajął się nami a raczej naszym problemem.

  Reply
 5. Ate

  Brak profesjonalizmu, podwójne standardy – tyle można powiedzieć na temat potraktowania skargi na działalność wójta. Skarga na dyrektor szkoły w Garbowie Ninę Bartoszcze-Wylaź, pełnomocnika komitetu wyborczego wójta Kazimierza Firleja, została skierowana do Komisji Edukacji, która zbadała zasadność stawianych zarzutów, wydała opinię i na tej podstawie został przygotowany projekt uchwały dostarczony z zaproszeniem na sesję. Skarga na wójta, – brak zastosowania procedur – nie raczyła się zająć nią Komisja Rewizyjna, a Przewodniczący Rady Kazimierz Dudzik na sesji wyciąga z rękawa projekt uchwały z uzasadnieniem i poddaje głosowaniu.

  Reply
 6. ktoś:

  i do tego jeszcze jak pani Agnieszka zaczęła podawać przykłady bałaganu (i tak delikatnie) w gminie to przewodniczący Dudzik zaraz w obronie że to już historia, jaka historia? to się dzieje za kadencji tych samych ludzi!

  Reply
 7. Pajęcza

  czerwona siec objęła już prawie wszystko co możliwe, wszędzie znajomości ,układy,wzajemne poparcia dla swoich, pod przykrywką dobra ogólnego -robienie swojego interesu,o promocji tej ;;TRÓJCY” nie wspomnę

  Reply
 8. Chcemy kontenerów dla BKS

  Czyli wychodzi na to że BKS nie będzie miał ani budynku ani kontenerow? A co z interesem zawodnikow którzy nie maja się gdzie przebierać? Nie może prezes po prostu wycofać tego głupiego pisma które zaniósł do wójta?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top