Komentarze do: “29 grudnia 2016 – Sesja Rady Gminy Garbów [wideo]

 1. Darko

  Przerwa w najlepszym momencie, wreszcie widać że ktoś wykazał się odwagą i walczy dzielnie o swoje racje. Pan Gembka jak nic nadaje sie z tych wszystkiich tam siedzacych na radnego ! Po co zajmować stanowisko skoro nie potrafi sie czlowiek wypowiedzieć ani zawalczyć o dobro swojej wioski,powierzonej przez mieszkańców?!
  Ciekawi mnie sprawa z tym wysypanym kamieniem, na czyje pola w końcu wysypano?

  Reply
 2. NG

  I ta wymowna, charakterystyczna cisza na temat rozstrzygnięcia konkursu na wsparcie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii w dniu 21 grudnia 2016 r., oceny dwóch projektów za 100 tys. zł złożonych przez gminę Garbów, które nie otrzymały finansowania. A nawet wmawianie, że projekty są jeszcze oceniane. Pan wójt, Pani vice wójt i pani skarbnik nie są na bieżąco z kolejnymi etapami konkursu?

  Reply
 3. mieszkanka

  A kto wziął kasę za wykonanie tych projektów? To są między innymi te zlecenia i prace zamawiane przez urząd gminy w trybie bezprzetargowym, których wójt nie chce podać do informacji publicznej? Mieszkańcom należą się te informacje, Apel do pana wójta, żeby przysyłał odpowiedź na temat .

  Reply
 4. Graz

  Prosimy o udostępnienie informacji kto wykonuje projekty dla gminy? To nasze pieniądze,podatników,więc mamy prawo oczekiwać odpowiedzi. Jeśli wszystko jest zgodne to nie ma co kryć. Czekamy!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top