Komentarze do: “29 grudnia 2016 – Sesja Rady Gminy Garbów [wideo]

 1. Darko

  Przerwa w najlepszym momencie, wreszcie widać że ktoś wykazał się odwagą i walczy dzielnie o swoje racje. Pan Gembka jak nic nadaje sie z tych wszystkiich tam siedzacych na radnego ! Po co zajmować stanowisko skoro nie potrafi sie czlowiek wypowiedzieć ani zawalczyć o dobro swojej wioski,powierzonej przez mieszkańców?!
  Ciekawi mnie sprawa z tym wysypanym kamieniem, na czyje pola w końcu wysypano?

  Reply
 2. NG

  I ta wymowna, charakterystyczna cisza na temat rozstrzygnięcia konkursu na wsparcie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii w dniu 21 grudnia 2016 r., oceny dwóch projektów za 100 tys. zł złożonych przez gminę Garbów, które nie otrzymały finansowania. A nawet wmawianie, że projekty są jeszcze oceniane. Pan wójt, Pani vice wójt i pani skarbnik nie są na bieżąco z kolejnymi etapami konkursu?

  Reply
 3. mieszkanka

  A kto wziął kasę za wykonanie tych projektów? To są między innymi te zlecenia i prace zamawiane przez urząd gminy w trybie bezprzetargowym, których wójt nie chce podać do informacji publicznej? Mieszkańcom należą się te informacje, Apel do pana wójta, żeby przysyłał odpowiedź na temat .

  Reply
 4. Graz

  Prosimy o udostępnienie informacji kto wykonuje projekty dla gminy? To nasze pieniądze,podatników,więc mamy prawo oczekiwać odpowiedzi. Jeśli wszystko jest zgodne to nie ma co kryć. Czekamy!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top