Zaproszenie na pielgrzymkę do Torunia, Lichenia i Kalisza w dniach 18-19 maja 2016 r.

Koło Przyjaciół Radia Maryja w Parafii Garbów

zaprasza na pielgrzymkę w dniach 18 – 19 maja 2016 r.

po trasie Toruń – Licheń– Kalisz

połączoną z udziałem w uroczystościach konsekracji kościoła

pw. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i świętego Jana Pawła II

w Toruniu

Wyjazd we środę 18 maja o godz. 2.00 z placu przy kościele w Garbowie

W programie:

18 V (środa) – przyjazd do Torunia ok. godz. 8.00, zwiedzanie nowo konsekrowanej świątyni oraz Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, udział w uroczystościach konsekracji kościoła pw. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i świętego Jana Pawła II w Toruniu, w 96. rocznicę urodzin papieża Polaka Karola Wojtyły. Świątynia jest wotum wdzięczności Narodu Polskiego za pontyfikat Ojca Świętego Jana Pawła II.

Przejazd do Lichenia, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny na osobistą modlitwę, udział w Apelu Maryjnym w Bazylice, nocleg w Licheniu.

19 V (czwartek) – śniadanie, udział w porannej Mszy św. w Bazylice Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski, największym kościele w Polsce, zwiedzanie Bazyliki, Golgoty, kaplicy Św. Krzyża, kościoła św. Doroty, czas wolny, zaczerpnięcie wody z cudownego źródełka, przejazd do Lasu Grąblińskiego, miejsca objawień Maryjnych.

Przejazd do Kalisza, do Sanktuarium św. Józefa, gdzie od połowy XVII wieku św. Józef jest czczony jako patron rodzin, małżonków, ojców i osób pracujących.

Powrót do Garbowa 19 maja w późnych godzinach wieczornych.

Koszt pielgrzymki – 190 zł, obejmuje: przejazd autokarem, obiadokolację, nocleg,   śniadanie, przewodnika, ubezpieczenie KL i NW. Opłata nie zawiera kosztu biletów wstępu.

Zapisy na pielgrzymkę (wraz z dokonaniem wpłaty) w nieprzekraczalnym terminie   do dnia 10 kwietnia 2016 r. bądź do wyczerpania miejsc.

Zgłoszenia przyjmuje:

Krystyna Majewska (Karolin) tel. (81)50 19 130 lub tel. kom. 694 832 596

 Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie pielgrzymki (może ulec zmianie m.in. godzina wyjazdu autokaru z Garbowa) ze względu na brak dokładnego harmonogramu uroczystości   w Toruniu.

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top