Polska-Szwajcaria na stadionie w Bogucinie! Zobacz radość kibiców! Prezes BKS Bogucin zaprasza do strefy kibica!

W imieniu Zarządu BKS Bogucin oraz członków stowarzyszenia BKS Bogucin gorąco zapraszam wszystkich do wspólnego oglądania  meczu i kibicowania biało-czerwonym podczas ich spotkania z reprezentacją Szwajcarii, jak również w kolejnych meczach naszej reprezentacji. Bogucińska strefa kibica otwarta jest dla każdego.

Gorąco WSZYSTKICH zapraszamy,

Sławomir Włodowski

Prezes BKS Bogucin

 

  RADOŚĆ KIBICÓW PO STRZELENIU BRAMKI PRZEZ BŁASZCZYKOWSKIEGO

a209

a208

a212 a207 a214 a213

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Polska-Szwajcaria na stadionie w Bogucinie! Zobacz radość kibiców! Prezes BKS Bogucin zaprasza do strefy kibica!

 1. kibic Post author

  Wywiad z Błaszczykowskim. To jest gość. Polecam.

  http://bogtube.pl/kuba-blaszczykowski-niesamowity-wywiad_225a0b1df.html

  Reply
  • redakcja

   Już jest małe wideo i kilka zjęć. Na kolejnym meczu powinna być przynajmniej połowa Bogucina!!

   Reply
 2. Zarząd BKS - podziękowania

  W imieniu wszystkich uczestników „strefy kibica” w Bogucinie dziękujemy Stowarzyszeniu „Nasz Gutanów” i jego prezesowi Tadeuszowi Barszczowi za solidarność i BEZINTERESOWNE użyczenie projektora, dzięki któremu możemy wspólnie oglądać mecze i kibicować naszej reprezentacji.

  Reply
 3. zainteresowany

  Ciekawe ile BKS zapłacił za licencję na publiczne odtwarzanie meczu, o ile taką posiadał?

  Reply
  • redakcja

   Widać, że pytający kieruje się zawiścią, że coś się udaje wspólnie zrobić. Ale odpowiem za BKS.

   Zapłacono tyle, ile się słusznie należy ze strony organizacji non-profit, która dla dobra wspólnego buduje lokalną społeczność.

   Jak się nie wstydzi, to zapraszamy „zainteresowanego” do strefy kibica i jawne zadanie tego pytania wszystkim kibicujacym naszej reprezentacji.

   Reply
 4. asiekyks

  Może mało wiarygodne źródło, ale warto się zapoznać:
  http://kwejk.pl/obrazek/2700247/jak-swietowac-za-pomoca-flagi.html

  Reply
  • AAAAA

   Tak łatwo zamienić czyjeś szczere i proste odruchy miłości na zbiór faryzejskich czy jak kto woli belfrowskich wytycznych. Zawsze trzeba na to uważać, nawet gdy działa się dobrej wierze.

   Zanim się coś zgasi trzeba mieć prawdziwy ogień, aby zapalić coś lepszego. Zapraszamy do strefy kibica.

   Reply
   • xARD

    Trzecie zdjęcie od dołu:Czerwony pewnie nie od słoneczka „patriota” z gołą klatą zrobił sobie ręcznik z Flagi Rzeczpospolitej. To jeszcze zabawa czy już przekroczenie pewnych nienaruszalnych granic??? To boli bo tu w Garbowie każdy z nas stracił przodków podczas wojen i wie, że oni z flagi żartów by sobie nie stroili. To nie jest jakaś szmata do wycierania spoconego brzucha wypełnionego tanim piwskiem. A zestawienie alkohol+szlugi+spocona klata+flaga i wulgaryzmy rzucane tylko dlatego, że jakiś drewniak poślizgnie się na piłce to naprawdę GRUBA PRZESADA. Bawcie się, ale na litość – KULTURY!

    Reply
    • Granice

     Nie chodzi tu krytykom kibicowania w Bogucinie o „nienaruszalne granice” ale o tą sól, co mają w oku, że społeczność się jednoczy.

     Reply
     • Nie kibic

      O ludzie, jakie zgorszenie, kibice zawsze i wszędzie są tacy jacy są ludzie, a piwo gdzie jak gdzie, ale na meczu nieł jest chyba takim zgorszeniem?

 5. polonus

  W dłoni butelka piwa, na plecach sprofanowana flaga – doskonała lekcja patriotyzmu. Szczególnie dla młodzieży.

  Reply
  • Stop obłudzie

   Młodzi ludzie identyfikują się z polskością przy okazji występu polskiej reprezentacji. Gdzie tu jest profanacja?

   Jak już mówimy o profanacji to powiedzmy o tej, która miałaiejsce przy okazji obchodów 1050 rocznicy chrztu Polski. Występ dziewczynek z Volumenu, które 100 metrów od Tabernakulum, wyginały śmiało ciało, to była prawdziwa profanacja. Zgroza. Wiele osób odczuło niesmak i niestosowność tych występów z pewnością o wiele większą niż butelka piwa na meczu.

   Reply
   • zgorszona

    No tak majtki i nie tylko na wierzchu przed kościołem u 15-to latki to jest profanacja miejsca świętego, tak właśnie było. Zgorszenie!

    Reply
 6. Gr

  Odnośnie występu dziewczynek,zapewne dla niektórych ciekawy (szczególnie dla męskiej części) ale czy trafne miejsce i czas na takie pokazy? Czy stroje adekwatne do treści obchodów? Takie widoki pod kościołem?
  Z mamą jesteśmy zniesmaczone tą częścią programu. Ukłon w stronę p. Żak, występ nawiązujący do tematu, młodzież stanęła na wysokości zadania, brawa! Duże brawa!
  Wolumen też brawa, choć miejsce nie odpowiednie na taką inscenizację, ale któż uderzy się w pierś?!

  Reply
 7. poganie z Garbowa

  Pogańskie obrzędy również przed kościołem niby tylko przedstawienie, ale to nie miejsce na takie widowisko. Przytoczę cytat który zapamiętałam mniej więcej tak: „Wdowę po zamordowanym mężu (żywcem) spalono na stosie aby już na zawsze była razem z wybrankiem” – W takim stylu lekcje historii przed kościołem przy małych dzieciach przy płonącym ognisku, ciarki przechodzą.
  W dodatku sam proboszcz występuje jako aktor i kto komu daje jaki przykład? To nie jasełka co opowiadają o chrześcijaństwie tylko jakieś nawiązywanie do barbarzyńskich zwyczajów przed istnieniem Państwa Polskiego. Każdy inaczej odbiera uczucia religijne jednak poczucie dobrego smaku, dobór miejsca i strojów powinien być adekwatny do powagi miejsca i uroczystości.
  Odnośnie opiewanej flagi to nie widzę nic złego, że się nią wymachuje podczas meczów. To raczej urząd powinien się wstydzić jak nie wywiesza flagi państwowej np. podczas dni pamięci „Żołnierzy Wyklętych” czy inne ważne rocznice. Wstydzimy się polskości? Pozujemy do zdjęć (jak wójt) na tle flag upadającej uni i Polski, a nagle flaga przeszkadza. Dopóki jest trzymana bez wstydu jest czysta i nie podarta to stanowi o naszej sile narodu nie raz kibole pokazali się z lepszej strony od władzy. Nie stygmatyzujmy młodzieży tak jak mówił M.M. Kolonko.: „Nazywa się ich kibole, katole to są faszyści coś trzeba z nimi zrobić … dajmy im taki Woodstock polejmy wody i powiedzmy niech taplają się jak świnie. … a wtedy będą rozwalać kraj od środka”.
  Łatwiej by się wtedy wam rządziło żałosne, zazdrosne, aparatczyki. Nie ma na to zgody!

  Reply
 8. Fatima - III tajemnica

  Powiedz, proszę, że szatan rozpoczyna decydującą bitwę przeciw Matce Bożej, ponieważ tym, co najbardziej zasmuca Niepokalane Serce Maryi i Jezusa, jest upadek dusz zakon­nych i kapłańskich. Szatan wie, że zakonnicy i kapłani, zanie­dbując swoje wzniosłe powołanie, wywierają zły wpływ na wiele dusz. Jest już ostatnia chwila, aby powstrzymać karę Nieba.

  Mamy do naszej dyspozycji dwa bardzo skuteczne środki: modlitwę i ofiarę. Szatan robi wszystko, aby nas ode­rwać i odebrać nam przyjemność modlitwy. Ocalimy się albo zasłużymy na potępienie. Trzeba, Ojcze, powiedzieć ludziom, że nie powinni czekać na wezwanie do modlitwy i do pokuty ani ze strony papieża, ani biskupów, ani proboszczów, ani też wyższych zwierzchników. Już czas najwyższy, aby każdy, z własnej inicjatywy, wy­pełnił święte powinności i odmieniał swe życie według wska­zówek Najświętszej Maryi Panny.

  Szatan pragnie zawładnąć poświęconymi duszami, pracuje nad tym, aby je zdeprawo­wać tak, aby doprowadziły się do ostatecznego uwięzienia w grzechu, sugerując nawet, aby unowocześniać życie reli­gijne. Stąd bierze się jałowość życia wewnętrznego i obojęt­na postawa świeckich, którzy nie chcą zrezygnować z przy­jemności, nie mogą więc całkowicie ofiarować się Bogu” […].

  Reply
 9. nieprzyzwoity kabaret na dożynkach w wykonaniu dzieci

  Pamiętamy z którychś dożynek widok małych i średnich dziewczynek wykonujących układ z filmu Kabaret bynajmniej nie skierowanego do dzieci i młodzieży. Kto dopuszcza do takich pokazów i zgorszeń, ale też kto pozwala na deprawację własnych dzieci? Z pewnością gdyby babcie, dziadkowie, mamy i ojcowie częściej ściskali różańce zamiast pilotów do telewizorów, to zauważyliby, że ktoś deprawuje ich nastoletnie córki i wnuczki. A tak szczycą się tym, czego powinni się wstydzić.

  Reply
 10. od pogan do herezji

  A w finale części artystycznej jubileuszu chrztu Polski odśpiewano w kościele tę pseudo litanię z wezwaniem imienia boga Arabów, Buddy. Kto to wymyślił i kto na to pozwolił?

  Reply
  • persodrom Post author

   to ciekawe. A skąd pochodził ten tekst? Co to za „litania”. Prosimy o więcej informacji.

   Reply
   • od pogan do herezji

    „Litania do każdziutkiego na ziemi” Rubika rozpoczynająca się od słów:
    W imię Boga Chrześcijan
    W imię Boga Żydów
    W imię Boga Arabów
    W imię Buddy
    W imię Konfucjusza
    W imię Boga tych, którzy nie znają Boga

    Utwór znany jest też pod tytułem „Ratujmy świat”

    Reply
 11. to był Rubik

  To akurat było dobre – mi się podobało, ale arabów i innych budów … mogli nie wywoływać w świątyni:
  „… Nie kłamstwa rządów
  Nie bezmiar zbrodni
  Nie błędy sądów
  Nie zemsty żądni.
  ….
  W imię przeszłych i przyszłych lat
  Ratujmy świat.”
  Utwór Piotra Rubika – Litania do każdziutkiego na ziemi:
  http://www.tekstowo.pl/piosenka,piotr_rubik,litania_do_kazdziutkiego_na_ziemi.html

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top