Wandale zniszczyli ławki na boisku w Bogucinie. Apelujemy o pomoc w schwytaniu sprawców

W dniu wczorajszym, pomiędzy godziną 13 a 17 tą, przez nieznanych sprawców została zniszczona znaczna część ławek na stadionie w Bogucinie. Świadkowie podają, że na terenie stadionu widziany był osobnik w czerwonej kurtce. Świadków prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości tej osoby.

Ktokolwiek miałby jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia i osób, które dopuściły się tego aktu wandalizmu, prosimy o kontakt z redakcją – info@naszgarbow.pl   tel. 695 324 999.

 

wandale gmina Garbów199 wandale gmina Garbów200 wandale gmina Garbów201 wandale gmina Garbów203 wandale gmina Garbów204 wandale gmina Garbów205

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Wandale zniszczyli ławki na boisku w Bogucinie. Apelujemy o pomoc w schwytaniu sprawców

 1. wójt się nie poczuwa do obowiązku? Post author

  Minęło już kilka miesięcy od zdarzenia. Czy wójt nie poczuwa się do obowiązku naprawienia w końcu tego? Ile będzie czekać?!!

  Reply
 2. nie wywiązują się Post author

  Minęły 4 miesiące a ławek gmina nadal nie naprawiła. Ten widok bardzo wyraźnie pokazuje kim w istocie jest wójt i co to za sort. To tyle w tym temacie.

  Reply
 3. jaki gminny "gospodarz" - widać na BKSie Post author

  Na tym przykładzie widać jak działa obecny gospodarz gminy i spółka.
  Minęło już ponad 2 lata od zniszczenia ławek na stadionie BKS Bogucin przez wandali. Niestety do tej pory mimo informacji i monitów władze gminy nic nie zrobiły…oprócz obiecania wybudowania nowych trybun. Ile można czekać. Jak to wygląda. Przecież tam ciągle są mecze, przyjeżdżają ludzie a wójta to nie obchodzi!

  Reply
 4. złośliwość czy brak kompetencji Post author

  Temat połamanych ławek wciąż nie został załatwiony przez obecnego wójta. Ponad 2 lata!!!!!
  Tak nie robi dobry gospodarz.
  Były od roku obiecanki, że będą budowane trybuny na BKSie. I co? A to. Gmina rozpisała przetarg w ten sposób, że nie było chętnych!! Złośliwość czy brak kompetencji. Proszę sobie odpowiedzieć.

  Reply
 5. Leszek

  A czy nie jest tak że, BKS jest gorzej traktowany niż Zawsza??
  Teraz jest jedyną szansą by wszyscy mieszkańcy byli jednakowo traktowani! Nie zmarnujmy tej szansy.

  Reply
  • Piłka Post author

   Na pewno nie jest traktowany lepiej niż Zawisza. Ale ważniejsze jest, aby oba kluby były traktowanie uczciwie i sprawiedliwie. Jest na to szansa. Naprawdę wszyscy wzdychamy za zmianą obecnej władzy, z którą tak trudno się porozumieć co do najprostszych nawet spraw. Postawienie kontenerów – bez konsultacji z zarządem klubu BKS, który od lat dzierżawi grunt. Jak tak można? Czy jak była budowana infrastruktura na Zawiszy to też wójt z nikim nie konsultował szczegółów? Przecież to się w głowie nie mieści.
   Ta władza ma zatkane uszy na głos ludzi!
   Nie daj Boże, żeby znowu wygrali bo pycha ich chyba rozsadzi. Przekonujmy kogo się da.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top