Uwaga! Nabory na stanowiska pracy w Urzędzie Gminy Garbów. Czekamy na wyniki pracy komisji.

W Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Garbów pojawiły się dwa nowe ogłoszenia o naborze do pracy na pełne etaty. Termin składania dokumentów: 3 grudnia 2018

1. Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat

2. Stanowisko ds. gospodarki gruntami i planowania przestrzennego

Lista wszystkich ogłoszeń o pracę w Gminie Garbów – https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=94

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Uwaga! Nabory na stanowiska pracy w Urzędzie Gminy Garbów. Czekamy na wyniki pracy komisji.

 1. Wola-wójta-obora-dojenie...

  Względy partyjne i pokrewieństwa będą /…/decydować kogo wójt zatrudni? Dlaczego teraz? Przecież to zbieg okoliczności, że po wyborach nagle tłoczno w urzędzie. To nie możliwe KF był zwolniony przez ZN on tego by nie robił. Pracownicy w urzędzie nigdy źle nie mówili na innych kandydatów na wójta wręcz ich wychwalali że byli by lepsi.. tak na pewno. Najbardziej pełne gacie maiła MS na ostatniej sesji przed wyborami niby spontaniczne powiedziała (okłamała), a przemowa jak na odchodne wyuczone na pamięć i podlizywanie się w razie co Barszczowi, że doświadczona. To jej stanowisko powinno być ogłoszone są na pewno lepsi bardziej przyjaźni, a że nogi za pas i nic nie odpowie sensownego dziennikarzowi aby krzyk jak na awanturze alkoholowej /../ To ona zatruwa urząd, okupuje budynek, zamyka się od środka i knuje nocami a powinna służyć mieszkańcom 7.30-15.30 i do domu i nie wtrącać się na zebraniach sołeckich. Taka papuga wójta zakrzyczeć, że oni lepsi od ludzi bo wójtowi nie przystoi i notowania spadną. Wola ma dość tej damy.

  Reply
 2. Borków

  do Woli, ciut za późno olśnienie, choć niektórzy nadal jakby w amoku. Jednak tutaj całkowicie popieram, wystąpienie MS niczym wyborcze expo..
  Może faktycznie zmiana na tym stanowisku wiele by dała dobra dla całokształtu gminy?
  Co do samej sesji… D to jest zebranie rady gminy A nie wójta i wice, oni powinni poprosić o udzielenie im głosu, podobnie jak przyjdą mieszkańcy chcący przedstawić swój wniosek.

  Reply
 3. Zasady naboru na stanowisko pracy

  Zasady:

  https://samorzad.infor.pl/sektor/organizacja/pracownicy/693230,Proces-oraz-etapy-naboru-na-stanowiska-urzednicze-w-samorzadzie-terytorialnym.html

  Reply
 4. REDAKCJA Post author

  Rozmawialiśmy dzisiaj panią Sanalutą. Nie udało nam się dowiedzieć ilu było chętnych na te stanowiska. Pytaliśmy czy to w porządku, że tak krótki były czas między ogłoszeniem naboru a jego rozstrzygnięciem. Pani Wice powiedziała, że 10 dni i że wszystko jest w porządku! Legalnie pewnie tak, bo tak sobie pewnie ustalili w regulaminie zatrudniania – nie sprawdzałem. Ale merytorycznie nie jest to w porządku. Regulaminowy termin powinien zostać wydłużony przynajmniej do miesiąca, żeby ogłoszenie mogło się rozpropagować i żebyśmy mogli wybrać najlepsze osoby.

  Pytanie czy chodzi o zatrudnienie najlepszych czy o zatrudnienie „najnasiejszych”?

  Reply
  • Paprotka

   Znów zadam to pytanie: po co tak długo termin? Miesiąc plus przynajmniej tydzień na rozstrzygnięcie, test, rozmowy. Kto szukając pracy chce tak długo czekać? Szczególnie jeśli jest osobą „najlepszą”, wykwalifikowaną itp. Po co ryzykować, że najlepsi znajdą już pracę w tym czasie? W większości urzędów stosuje się termin 2 tygodni od ogłoszenia naboru.

   Reply
  • swietlana bogucinska

   Kurła, jakbym miała studia skończone, to już bym leciała do roboty w gminie za 1600zł, a tak to człowiek tyra w korpo za te 3200 na rękę 🙂 Co za bicie piany, kto chciał to sobie dopilnował i się zgłosił, jak widać po ilości kandydatów chętni walili drzwiami i oknami… Artykuł jak i 99% komentarzy – żenada

   Reply
    • swietlana bogucinska

     słuszna uwaga redakcjo, informacja, nie artykuł, nadal podtrzymuję, że pisanie o tym i powielanie takich informacji jest żenadą.

     Reply
     • redakcja

      Dla nas informowanie jest misją dla innych żenadą. No coż, pozostańmy przy naszych zdaniach.

   • Bloki

    Jakie 1600zł? Dobry żart!
    Lista podana z kilkoma nazwiskami to już po wstępnej selekcji.
    Osiem godzin pracy, w tym przerwy śniadankowo-kawowe, sobota i niedziela wolne, urlopy kiedy pasuje…
    No całkiem tragedia !! Nie to co praca w groszku!!

    Reply
 5. Heniek

  Ten urząd robi się firmą rodzinną, już trzecie pokolenie co niektórych rodzin pracuje. Więc nie liczcie że przyjdzie ktoś obcy czy wykwalifikowany.

  Reply
 6. REDAKCJA Post author

  Próbowaliśmy się czegoś dowiedzieć. Sekretarz gminy Adama Reszka powiedział, że jeszcze komisja nie rozstrzygnęła konkursu i standardowo rzucił niegrzecznie słuchawką. Może nasze władze gminy powinny przejść jakieś szkolenie z odbierania telefonów.

  Na przykład rozmowa z Panem Pawłem Matraszkiem – informatykiem to przyjemność. Pełna kultura, klasa, rzeczowość. Pan Reszka i Pani Sanaluta powinny się udać do niego na szkolenie.

  Reply
  • Informaty pierwszy zna wynik naboru - to on widzi wymogi i zna klikę

   Zgaduję, że już pan Informatyk miał przez to kłopoty, z zazdrości za tą pochwałę pewnie był na dywaniku u Sanaluty ciekawe co mu nagadała w kwestii pokuty? 😀 Pewnie ma „prikaz” rozpowiadać, że wydawca Naszego Garbowa to oszołom i cham co aby się czepia… taki przekaz ciągle płynie w urzędzie dla interesantów podczas załatwiania spraw i luźnych rozmów pół-żartem, pół-prywatnych.

   Reply
   • niech lepiej Post author

    Niech lepiej informują ludzi o tym, że wójt od 5 lat blokuje rozwój przejrzystości finansów publicznych

    Reply
 7. 6 kandydatów spełnia wymagnia formalne Post author

  Jest już lista kandydatów, którzy się zgłosili i spełniają wymagania formalne na stanowisko związane z podatkami – 6 kandydatów
  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//0lista_kandydatow_spelniajacych_wymagania_formalne.pdf

  Drugiego stanowiska jeszcze nie podali

  Reply
 8. walka z kumoterstwem to trudne zadanie Post author

  Poselski pomysł na walkę z nepotyzmem i kumoterstwem. Nowy projekt ustawy
  https://prawodlasamorzadu.pl/2018-12-04-poselski-pomysl-na-walke-z-nepotyzmem-i-kumoterstwem

  Reply
 9. Borków

  Dla przejrzystości powinna wygrać Pani Mazur lub Pani Majewska, choć raczej wiadomo kto wygra…

  Reply
 10. Kandydaci

  Czy jest dostępna lista wszystkich kandydatów chętnych na to stanowisko? Przed wstępną selekcją?

  Reply
 11. Ciągle te same Nazwiska, Matka, córka, ciotka... kto ma większe wpływy?

  lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko: „ds. gospodarki gruntami i planowania przestrzennego”

  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//1lista_kandydatow_spelniajacych_wymagania_formalne.pdf

  Wygra Pani Filipek albo Pani Adamczyk, a Pani Sołdaj nienawidzą bo do rady gminy Pan Sołdaj miał czelność wg. ich toku myślenia kandydować z komitetu wyborczego opozycji czyli dla nich konkurencja. Tutaj naprawdę potrzebna jest interwencja profesjonalnych służb zwalczających te para mafijne układy rodzinne. To takie kolesiostwo odstrasza inwestorów od Gminy a nie mówienie że jest ogromna analogia do struktur przestępczych opartych na klanach jak we Włoszech w których wójt niby pracował. Pytanie jakie tam nauki brał i dla kogo pracował?

  Reply
  • stołki dadzą a za 5lat znowu to samo?

   Może będzie tak, że obie Panie (Filipek, Adamczyk) dostaną po stołku. Reszta won!!! Dramat samowolka z rodziną pracować to przecież nie zręcznie wstydu nie mają za mało w domu się widują że i w pracy razem z mamusią ciocią to są jakieś … nie wiem po prostu brakuje słów by to określić, normalnie zbiera na wymioty, zero sumienia, aby o sobie, czysty egoizm i pazerność na wpływy. Przecież to nie normalne pracować razem z np. ciotką, bratem siostrą, matką ..ale to rodzinny byznes pokoleniowy kontumacja musi być na straży. Czy to już naprawdę firma rodzinna czy już oligarchia mafijna? Rozumiem sklep rodzinny, firmy usługowe – budowlane ojciec z synem np samochody naprawiają albo dachy piękny obraz współpracy, ale w urzędzie potrzeba ludzi niezależnych decyzyjnie od nikogo bo mają wypłaty z naszych podatków i mają służyć wszystkim w jednakowym stopniu a nie faworyzować tych ze swoich rodzin.

   Reply
  • Pytanko

   Czy wypada by z rodziny Adamczyków tyle osób było zatrudnionych w gminie? Niesmaczne to delikatne ujęcie!

   Reply
 12. Paprotka

  Przerażająca jest ilość jadu i nienawiści do bliźniego w komentarzach z ostatnich dni. I to wszystko przeplatane artykułami o Słowie Bożym… Nie chodzi mi o krytykę portalu, tylko komentujących. Idą święta, może dobrze by było trochę ochłonąć. Atakowaniem ludzi, którzy nie wyrządzili wam żadnej krzywdy nic w gminie nie zmienicie.

  Reply
  • Do Paprotki

   Proszę nie obrażać rozmawiających.

   Proszę wybaczyć ale to Pani teraz zasiała jad przeciw ludziom, których słusznie i szczerze oburza kumoterstwo i nepotyzm. I dodatkowo zrobiła to Pani w ukryciu bo ustroiła już Pani swój jad w świąteczną dekorację. Ludzie wypowiadają się szczerze i mają do tego prawo. Proszę rozmawiać merytorycznie zajmując się tematem.

   Reply
  • paprotko zmień adres Post author

   zły adres. jad przed świętami to pani idzie tropić u wójta na facebooku. tam jest go oporu. albo proszę zadzwonić do gminy i zadać jakiekolwiek pytanie pani M. Sanalucie.

   Reply
   • Paprotka

    Nie bronię takiego zachowania. Każdy w gminie powinien zachowywać się profesjonalnie i uprzejmie, niezależnie czy jest wójtem czy sprzątaczką. Dla mnie też oburzające jest zachowanie władz gminy gdy redakcja chce uzyskać jakieś informacje. Pełniąc funkcje publiczne powinni zostawiać w domu swoje odczucia co do różnych osób i przywołać zgodnie z prawem i przyzwoitością. Ale dalej uważam, że złe zachowania niektórych nie usprawiedliwiają wrzody wszystkich pracowników do jednego worka.

    Reply
 13. Bloki

  O jakim jadzie mowa?? To już kulturalnie swojego niezadowolenia mię można wyrazić? I po co podczepiać do tego jeszcze święta?? To akurat gmina w tym a nie innym okresie rozstrzyga kto zasili szeregi prężnie działającej naszej wspólnej siedziby. Czyjaż to wina, a może i zasługa, że ludziom jakoś w oczy jest ilość osób zatrudnionych z rodziny czy znajomych?

  Reply
 14. Pani Paprotko

  Słuszna jest Pani uwaga co do obrażania ludzi i tak być nie powinno. Jednak prawda powiedziana najłagodniej nawet jest zawsze odbierana jako atak i jad. Oni by chcieli święta cały rok, żeby nikt im nie zaglądał pod pierzynę. Ale gdyby nie tacy ludzie jak Pan Robert, to nikt o niczym kompletnie by nie wiedział, tylko tyle co z plotek i szeptania. Ile było krzyku jak poszli z kamerą na pierwszą sesję kilka lat temu. a za kilka lat wszyscy będą się dziwić jak mogło być bez nagrywania. Świat idzie do przodu, a garbowski świat się jakby zatrzymał i nie chce przyjąć do wiadomości, że jest zacofany, żeby nie powiedzieć mroczny moralnie.

  Reply
 15. Paprotka

  To zadziwiające jak nie widzicie Państwo nic złego w uporczywym sugerowaniu, że pracownicy gminy są niekompetentni. Bo do tego sprowadza się ta nagonka. Żeby podważyć zaufanie ludzi do konkretnych osób. Bez jakichkolwiek dowodów.

  Reply
  • widzimy co jest Post author

   Po prostu patrzymy i widzimy co jest. Zaufanie trzeba zbudować uczciwością i uprzejmością w urzędzie a nie ukrywaniem papierów i rzucaniem słuchawką. A przecież idą Święta… Czy można rzucać słuchawką przed Świętami. Proszę się zastanowić!

   Reply
  • Wójt boi się rejestru umów

   wójt boi się jak ognia rejestru faktur i umów. Dlatego robi ciągła nagonkę na wszystkich którzy o tym mówią. Proste jak dwa razy dwa

   Reply
 16. Ed

  Piszecie ze układ- rodzina, przekręty , to dlaczego jest tak mało zgłoszeń na stanowiska urzędnicze? Przecież można było składać. Ale nie-lepiej jest pisać oszczerstwa i być anonimowym – jeżeli ktoś jest pewny swoich słów to niech przyjdzie na sesję Rady Gminy i się publicznie wypowie co go boli a nie gwiazdorzy pisząc komentarze

  Brak słów

  Reply
  • ludzie z poza układu nie wierzą że mogą otrzymać pracę w gminie Post author

   ludzie nie wierzą że mają szanse wygrać konkurs. zobaczymy kto wygra

   Reply
 17. Bloki

  Przecież napisane jest, że po wstępnej selekcji do dalszego etapu przeszło 6 osób, czyli było więcej zgłoszeń

  Reply
 18. Bloki do dex

  Raczej o bieżących naborach, proszę przeczytać na stronie gminnej, w wyniku wstępnej selekcji do kolejnego etapu przeszły ….

  Reply
  • dex

   Spokojnie, potrafię czytać ze zrozumieniem. Ale patrzyłem też ile było osób we wcześniejszych naborach

   Reply
 19. Borkow

  Nawet nie śmiałem pomyśleć o braku zrozumienia, podkreślam ze mowa o bieżących naborach. Do dalszego etapu przeszły podane panie, powinna być lista wszystkich składających osób, chcemy wiedzieć kogo odrzucili. PrZecież nie obawiają się, że odrzuceni mają lepsze doświadczenie i kwalifikacje??
  Jest możliwość wystąpienia z wnioskiem o pełną listę??

  Reply
 20. jakie pezenty dla rodzin?

  Podczas sesji w Mikołaja 6.6.2018 wójt przynajmniej by powiedział, że praca tylko dla jego kolesi ot taki święty Mikołaj co na pokaz po najświętszy sakrament ostatni podchodzi byle jak najwięcej babć i dziadków go widziało, że był w Kościele na mszy tak tu się prezenty rozdaje. Tacy ludzie mają sumienie?
  Ktoś napisze dlaczego Pan na dole po prawo od planowania przestrzennego już nie pracuje? Zdaje się że jeszcze młody bo Pani Adamczyk (senior) od podatków to renta emerytura. Znalazł lepszą pracę zwolnili go bo za mało działek pracownikom na przekształcał… chory, coś się stało. Nikt ot tak sobie nie rezygnuje z pracy w urzędzie?

  Reply
  • Mieszkaniec

   A ten pracownik w ogóle pracował?
   Się dziwię, że tak długo tam siedział czy też Gosia nie byli wcale na stanowisku pracy.
   W gminie wychodzą kiedy chcą i gdzie chcą, trzeba cierpliwie czekać aż urzędnik wróci

   Reply
   • jakie pezenty dla rodzin?

    Która Gosia? Sanaluta VICE czy Adamczyk obecnie Drozd, jeszcze jakaś inna? Może obie?

    Reply
    • jak są rozdawane karty? kto tasuje talią?

     Podatki „wygrywa” Pani Małgorzata Boguta niby z innej gminny jakoś w to nie wierzę. /…/ O tej Małgorzatę chodziło zgaduję że tu już pracowała

     https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//5informacja_o_wynikach_naboru.pdf

     Drugiego naboru nie pokazują, a na pewno wybrali /…/. Na kogo stawiacie /…/?

     Reply
     • redaktor naczelny rm

      ta kobita to musi Gutanowskie korzenie ma, bo ten Boguta z Krakowskiego to już kilka lat nie żyje, a jego syn to z 10 lat tam nie mieszka.

     • Paprotka

      Poziom kultury jak widać wysoki. „Ta kobita”, „Ta Boguta”. Mówicie tu o konkretnej osobie, a nie o świni.

 21. teraz udają że nie rodzina

  Jednak się wstydzą upublicznić kto został przyjęty do urzędu do planowania i gospodarowania gruntami.
  Taka przyzwoitość teraz realnie funkcjonuje, najlepiej nic nie pisać nic nie mówić, jakby naboru nie było tak jak na sesji. Obowiązek przecież istnieje o publikacji „zwycięscy”. Czego się wstydzą ha ha co za kuriozum.
  Najlepiej jakby nabór był powtórzony raz jeszcze.

  Reply
  • Ech

   Tak, zwłaszcza że rozmowa była 13 grudnia. Co Ci mają opublikować jeśli może nawet jeszcze nie wybrali. Karpia na Wigilię łowić zamiast siać zamęt.

   Reply
 22. Adamczyk to może nowa krew?

  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//6informacja_o_wynikach_naboru.pdf

  Stanowisko ds. gospodarki gruntami i planowania otrzyma albo jak kto woli zagarnie Katarzyna Adamczyk zam. Garbów – jeśli to żona Piotra Adamczyka to ogromna hańba dla urzędu, że na takie coś pozwala.
  Mieszkańcy mają dość takich układów. mecenas, przewodniczący rady, insp. geodezji, podatki i teraz kolejna osoba z rodziny przy planowaniu kto następny? może w miejsce Pani Janisz (lat 71) do obsługi szkół kogoś /…../ jeszcze wsadzi …… mieszkańcy głusi. Pytanie co ta rodzina dobrego na gminy zrobiła? Czym się wybitnie wyróżnia może to szlachta, a my chłopi pańszczyźniani w tym folwarku?
  Przewodniczący /…../- na szkolenie z wyraźnej mowy niech go urząd wyśle bo wstyd to słuchać jak zaciąga nie wiem jakim dialektem. Mecenas reprezentuje tylko układ /czy/interes ogółu mieszkańców? Geodezja – to zadanie powiatu gmina aby dopłaca do tego. Podatki ‚alle Adamczyk wszystko opieszale (proszę się udać zaraz po otwarciu urzędu tam nic nie robią ale udają że mają ważną misję do zdziałania) i teraz planowanie, pytanie w czyim interesie to planowanie będzie działało dla mieszkańców sprawiedliwie czy wszystko co cenne dla dużej rodziny z urzędu?
  Wójt był by skończony jak by przed wyborami tak sobie kolesi dobierał do folwarku, a teraz nam, się śmieje w twarz bezczelnie, przed każdymi wyborami to obiecywał i popierał w gębie nowe asfalty, ośrodek zdrowia i gaz.
  Mamy cienkie, wąskie i popękane asfalty, ośrodek w zabytku, gaz tylko w szkole. Co wybory to samo, a zobaczmy co zrobiły sąsiednie gminy Niemce, Jastków – tam ciężko znaleźć 2 takie same nazwiska wśród pracowników, a więcej się inwestuje w drogi chodniki, latarnie i to tam gdzie nie ma akurat sołtysa czy radnego albo pracownika urzędu. Wiaty przystankowe u nas bez szyb śmietników i oświetlenia, a u innych na tej samej drodze od Lublina do Puław to i miejskie autobusy dojeżdżają. Prawdziwy zaścianek jak przeszkadza, że zamożniejsi się zdecydowali tu osiedlić i próbują coś zmienić ten zgniły beton.
  Ale mimo wszystko czekamy na mądre decyzje nowych pracowników, mieszkańcy wam nie zaszkodzą jeśli nie będziecie szkodzić dobru nawet najsłabszego mieszkańca.
  Utrzymanie monarchii doprowadzi do anarchii, a rewolucja kosztuje. Nepotyzmem niczego się dla innych nie zbuduje.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top