Rząd światowy ma powstać do 2050 [posłuchaj w radiownet.pl]

Członkowie Klubu Bilderberg projektują różnego rodzaju kryzysy i katastrofy, które mają przygotować grunt pod utworzenie rządu światowego. Kryzys ekonomiczny będzie się pogłębiał, planowana jest również deindustrializacja w krajach, które dołączą do paktu energetycznego mówił gość Poranka Wnet Tomasz Kowalski redaktor prisonplanet.

Grupa Bilderberg, która spotyka się od 1954 roku, zrzesza bankierów, generałów i szefów wywiadu, głowy koronowane oraz polityków. Spotkania odbywają się raz w roku. W tym czasie podejmowane są decyzję strategiczne. Na spotkaniach w Klubie Bilderberg decydowano o powstaniu UE czy waluty euro. Obalenie muru berlińskiego również było ustalone na spotkaniach grupy, a nie w wyniku walki społeczeństw i rządów zachodnich z ZSRR – mówił gość Poranka Wnet Tomasz Kowalski.

Ci Ludzie decydują o biegu światowej polityki, o tym kiedy będą wojny, kiedy nastąpią krachy gospodarcze. Obecnie będą starali się ograniczyć wolność w Internecie. – zaznaczył Tomasz Kowalski – Spotkanie są ściśle strzeżone i zamknięta dla osób z zewnątrz, a nawet dla akredytowanych dziennikarzy. Wiadomości nie powinny wyciekać, ale jest kilku informatorów, którym się nie podoba, co jest tam ustalane i ujawniają kulisy rozmów.

To co jest aktualnie projektowane na spotkaniach, to budowa bloków kontynentalnych, jak UE. Obecnie prowadzone są prace nad stworzeniem wspólnoty gospodarczej obejmującej Amerykę i Europę. Bloki ponadnarodowe są wstępem do budowy rządu światowego, opartego na strukturach ONZ. Państwa narodowe mają zniknąć. Cały plan powołania jednego rządu ma się zakończyć do roku 2050 – skonstatował gość Poranka Wnet Tomasz Kowalski.

Całej rozmowy odsłuchaj na portalu Radia Wnet.

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top