Rolnicy w Radio Wnet: Komorowski nie dotrzymał słowa

– Nasze postulaty ze względu na całkowicie skoncentrowaną uwagę na panie Izdebskim, które nie są omawiane w mediach tj. sprzedaż ziemi, sprzedaż bezpośrednia towarów oraz GMO, media relacjonują tylko część protestu, które postuluje Izdebski mówili przedstawiciele protestujących rolników

Całkowita uwaga mediów jest skupiona na proteście pana Izdebskiego, który próbuje coś ugrać dla siebie w całym zamieszaniu. Natomiast naszych postulatów, czyli sprzedaży ziemi, bezpośredniej sprzedaży towarów oraz wprowadzeniu GMO nikt nie zauważa – dodali.

Gośćmi dzisiejszego Poranka Wnet byli przedstawiciele protestujących rolników pod kancelarią pani premier Ewy Kopacz. Jarosław Kusyk i Elżbieta Jaroszewska opowiedzieli o postulatach miasteczka rolniczego, które funkcjonuje od 28 dni.

Elżbieta Jaroszewska odniosła się do działalności urzędującego prezydenta w zakresie żywności genetycznie zmodyfikowanej – Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o GMO ale jest już szykowana następna. Zamiast spełnienia obietnic mamy kolejne nowelizacje. Mimo zakazu upraw GMO rolnicy mają dozowolony obrót nasionami, których nie mają prawa wysiać. W tym jest cały paradoks.

posłuchaj w Radio Wnet

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top