Poruszające świadectwo Nancy i Patryka z Kanady. Ze świata biznesu do Medjugorie.

Patrick natychmiast podjął decyzję, zapragnął zmiany, nawrócenia, naprawienia wszystkiego zła jakie przez te długie lata wyrządził. Podjął decyzję i był konsekwentny. Krok po kroku starał się realizować wszystko to o co prosi Królowa Pokoju w Medziugorju.  Z różańcem w ręku wspólnie z żoną każdego dnia, z Pismem świętym, postem o chlebie i wodzie we środy i piątki, codzienną Mszą świętą i comiesięczną spowiedzią rozpoczęli nowy rozdział w ich życiu. 
 
Opowiada o tym w swoim świadectwie, jak odkrywał doniosłość poszczególnych próśb Matki Bożej. Mówi o zmianach jakie dokonywały się  w ich życiu, w życiu ich dzieci, o tym jak to się stało, że od ponad 18 lat mieszka w Medziugorju, buduje zamek poświęcony Matce Bożej jako dom modlitwy dla kapłanów i sióstr zakonnych. Matka Boża podczas objawienia Marii Pavlović Lunetti  podziękowała za to miejsce i pobłogosławiła je.

źrodło: http://medziugorje.blogspot.com

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Poruszające świadectwo Nancy i Patryka z Kanady. Ze świata biznesu do Medjugorie.

  • Witek

   Warto zobaczyć, Medjugorie – 25.05.2015 – https://www.youtube.com/watch?v=nKNcuu9UOJ4

   Reply
 1. persodrom Post author

  Tutaj jest zdjęcie z dzisiejszego objawienia dla Mirjany
  http://medziugorje.blogspot.com/

  Reply
 2. Konrad

  Za 3 dni mamy różaniec z ivanem na górze podbrdo o 6 rano ,ja jako kompletny niedowiarek w takie sprawy musze sie przekonac na wlasnej skorze .

  Reply
  • Monika

   Raczej Konradzie o niczym Cię to nie przekona. Różaniec z Ivanem jest wydarzeniem dla wierzących. Musisz się raczej skupić na modlitwie osobistej w sercu, jak prosi Matka Boża. Proś o znak i łaskę wiary dla siebie. Jak chcesz się nawrócić to Ci Pan Bóg pomoże.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top