Pomoc żywnościowa z POPŻ – Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” wznawia termin zgłaszania kolejnych beneficjentów Programu do 31 października 2015 r.

Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” w związku ze zmianą od 1 października 2015 r. kryterium dochodowego uprawniającego do korzystania z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Podprogram 2015 informuje o możliwości skorzystania z pomocy żywnościowej z Banku Żywności w Lublinie dostarczanej nieodpłatnie za pośrednictwem Stowarzyszenia na terenie Gminy Garbów. Kryterium dochodowe od 1 października 2015 r. wynosi nie więcej niż 771 zł dla osoby w rodzinie i 951 zł dla osoby samotnie gospodarującej.

Aby skorzystać z pomocy należy najpierw zwrócić się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej po zaświadczenie do Stowarzyszenia „Wspólnota Garbowska” o spełnianiu kryterium dochodowego. Zaświadczenia prosimy przesłać na adres Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” 21-080 Garbów 160 w terminie do 31 października 2015 r. Na zaświadczeniu prosimy dopisać nr telefonu kontaktowego.

Pomoc żywnościową z POPŻ Podprogram 2015 można otrzymać tylko i wyłącznie od jednej organizacji.

Więcej informacji pod nr tel: 601 272 988

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top