PCH24.PL – wartościowy serwis informacyjno edukacyjny o profilu chrześcijańskim

PCh24.pl – Polonia Christiana to  portal o zdecydowanie katolickim i konserwatywnym obliczu. To medium odważne i – w przeciwieństwie do innych portali i gazet o konserwatywnym zabarwieniu – zupełnie niezależne od jakiejkolwiek siły politycznej.

To wyjątkowe miejsce tworzą wyłącznie osoby świeckie. Robimy wszystko, by tradycyjna katolicka moralność nie została  pozbawiona racji bytu przez media tzw. głównego nurtu. Gdy rozpoczynaliśmy  działalność, zdawaliśmy sobie sprawę, że kwestie które chcemy poruszać, będą wywoływać dyskusje, opór i sprzeciw również w środowiskach określających się jako konserwatywne. Mimo tego zawsze stawiamy na Prawdę i katolicki punkt  widzenia, choćby nie wiadomo ilu osobom mielibyśmy się narazić.

Tworzymy medium wyjątkowe jak na prawą stronę Internetu. Dynamiczny dział informacji, telewizja internetowa i szeroki  tematycznie dział opinii sprawiają, że stali czytelnicy PCh24.pl odwiedzają portal nawet po kilkanaście razy dziennie. W dziale Wydarzenia portalu  wielokrotnie podawaliśmy informacje, których inne media podać nie chciały, lub  zwyczajnie do nich nie dotarły. W dziale Opinie, staramy się zwracać uwagę szczególnie na te sprawy, które przedstawiane są w niekompetentny czy nie dość pogłębiony sposób w innych mediach. Za to najbardziej cenią nas nasi  Czytelnicy.

Liczba naszych Czytelników systematycznie  wzrasta. Nasze teksty cytowane są na największych portalach internetowych, nasze  materiały wideo żyją w sieci własnym życiem, oglądane przez tysiące  osób.

Zapraszamy do współpracy z  PCh24.pl!

źródło: www.pch24.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top