Polecamy dobre serwisy – „Portal Arcana”

Arcana w internecie są już 25 pracowitych miesięcy. Strona internetowa wydawnictwa istnieje od lat, ale bieżące informacje ze Wschodu wraz z rozmowami o Polsce, Europie i konserwatyzmie są w sieci od ledwie dwóch lat. Ten okres wystarczył byśmy zyskali tysiące stałych czytelników (1000 unikalnych użytkowników dziennie), setki komentarzy, wiele burzliwych dyskusji.

Ukoronowaniem tego okresu jest uzyskanie dofinansowania na dalszą działalność – nowa odsłona Portalu jest możliwa właśnie dzięki dotacji. Oprócz wydatnej pomocy pani prezes Zuzanny Dawidowicz i prof. Andrzeja Nowaka wdzięczni jesteśmy Signum Temporis. Stowarzyszeniu do Rzeczy, które doceniło naszą działalność i powalczyło o środki na odnowienie Portalu, które uzyskało od Fundacji Banku Zachodniego WBK.

W 2013 r. podejmujemy nowe wyzwania. Chcemy przypomnieć najważniejsze teksty Arcanów z ostatnich niemal 20 lat – artykuły, wywiady, a także literaturę. Będziecie Państwo mogli je znaleźć w stałej zakładce Dwumiesięcznik ARCANA. Rozbudujemy także dział „Dzieje się w Krakowie” aby mieszkańcy królewskiego miasta mogli dowiadywać się o jeszcze większej ilości podwawelskich przedsięwzięć patriotycznych. Nie zabraknie komentarzy ekspertów, wywiadów z autorami książek a także – konkursów z nagrodami.

Zapraszamy do czerpania pełnymi garściami z bogactwa tego wspaniałego portalu kulturalnego: www.portal.arcana.pl

źródło: portal.arcana.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top