NaszGarbow.TV – XX sesja Rady Gminy Garbów – 21 czerwca 2013 (całość)

Tym razem udało nam się przetworzyć i opublikować całość nagrania z sesji w ciągu 48 godzin od jej zakończenia. Następnym razem postaramy się zejść poniżej 24 godzin. Mamy nadzieję, że mieszkańcy gminy Garbów docenią włożony przez nas trud i środki finansowe, aby dać wszystkim możliwość zobaczenia całości sesji Rady Gminy Garbów w swoich domach. Zawsze, oprócz wybranych fragmentów, będziemy publikować całość nagrania z sesji bez żadnych ingerencji, aby uniknąć wszelkich zarzutów o manipulację.

Porządek obrad tej sesji można zobaczyć poniżej:

zaproszenie_20_sesja_rg_2013.06.21

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “NaszGarbow.TV – XX sesja Rady Gminy Garbów – 21 czerwca 2013 (całość)

  • persodrom Post author

   Będzie to opracowywane w ciągu następnych dni, ale jest to proces pracochłonny. Prosimy o cierpliwość.

   Reply
 1. kerra

  najdłuższa sesja nowoczesnej Europy. kurde ale technika że można oglądać te gminne feisy. super. dobra robota. może się coś w końcu zmieni.

  Reply
 2. Sz

  Świetnie wyszło z tą drugą kamerą. Ciekawe ile pan wójt zapłaci za filmowanie.
  Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie pan Koput. Jest cichy i spokojny i mało mówi, ale za to rzeczowo i mądrze. Raczej złe wrażenie mam po występie pana przewodniczącego, bo za dużo krzyczy ijest chaotyczne głosowanie. Może obejrzę ciekawsze fragmenty iocenie wszystkich uczestników sesji. Redakcja Wspólnoty też powinna ocenić po sesji każdego z uczestników i gości.

  Reply
  • persodrom Post author

   Dla informacji. Powyższe nagranie jest realizowane na koszt wydawcy serwisu naszgarbow.pl, a nie na koszt gminy czy pana Wójta.

   Reply
 3. kerra

  5 godzin 52 minuty 40 sekund – poważna sprawa firmy ENEKOINWEST S.A. która sprzedaje wodę dla części odbiorców gminy. Radnym brakło wiedzy i determinacji aby przebić się do jądra sprawy.

  Reply
 4. jota

  Zaraz zaraz, czyli wychodzi że są 2 firmy. Podzielili się, jedna sprzedaje wodę a druga jest właścicielem ujęcia! I ta ostatnia zalega na wartość 900 tysięcy zł!!!? Tak powiedziała pani księgowa na nagraniu. To szok przecież i ot tak przechodzi się do dalszego głosowania. Radni, co się z wami dzieje!? Hallo!!! Obudźcie się! Diagnoza bez dalszych konsekwencji? Przecież to pachnie na 10 km niegospodarnością i prokuratorem! A proceder trwa od kilku lat.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top