Krzysztof Kowalczyk z Bogucina na antenie TVP INFO rezygnuje z członkostwa w KUKIZ’15. Jego zdaniem koalicja z PSL jest niewiarygodna.

Do niecodziennego zdarzenia doszło na antenie TVP Info, w programie „Strefa starcia” TVP Info. Jeden z uczestników debaty, mężczyzna siedzący na widowni (Krzysztof Kowalczyk), złożył na ręce poseł Agnieszki Ścigaj rezygnację z członkostwa w Kukiz’15.

– Wstąpiłem na początku kadencji do Kukiz’15 z zamiarem, że przyczynie się do złożenia projektu ustawy o jednomandatowych okręgach wyborczych. Nie zrobiliście tego, mimo że obiecaliście – mówił gość programu.

Były już członek Kukiz’15 miał również żal do obecnej w studiu poseł Agnieszki Ścigaj.

– Rozmawiałem z panią podczas konferencji w Sejmie i obiecała mi pani, że to zrobi – stwierdził.

Mężczyzna odniósł się również do zawartej koalicji między PSL a Kukiz’15. Jak stwierdził, ta koalicja nie jest wiarygodna.

źródło/więcej: tvp info

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Krzysztof Kowalczyk z Bogucina na antenie TVP INFO rezygnuje z członkostwa w KUKIZ’15. Jego zdaniem koalicja z PSL jest niewiarygodna.

 1. PSL z generałami z PRL i do tego Kukiz. Dramat

  Kosiniak-Kamysz spotyka się z generałami PRL.

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/111435/rz-kosiniak-kamysz-spotyka-sie-z-generalami-prl.html

  Reply
 2. Krzysztof Kowalczyk

  W okręgu lubelskim nr. 6 nie ma aktywnych działaczy Kukiz’15 na liście PSL, ani koalicji Kukiz’15 z PSL. Nikt się nie zhańbił startem z list PSL. Jako były wiceprezes okręgu lubelskiego jestem dumny z naszych działaczy. Nie składamy broni i będziemy dalej walczyć o Polskę, ale już nie jako Kukiz’15.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top