Prosta refleksja przedwyborcza. Idźmy na wybory i brońmy Polski przed powrotem PO, PSL i SLD do władzy. To byłaby tragedia!

Zostało kilkadziesiąt godzin do ciszy wyborczej. Polska stoi przed kolejnym przełomowym momentem w swojej najnowszej historii. Napięcia, jakie obserwujemy w życiu politycznym w Polsce, pokazują, że dzieje się coś naprawdę bardzo ważnego. To, co rzuca się w oczy przeciętnemu Polakowi, który obserwuje życie polityczne, a który nie stracił jeszcze zdrowego rozsądku, to niesłychany brak kultury i poszanowania dla zupełnie podstawowych norm obyczajowych i cywilizacyjnych. To, co wyprawia w Polsce od lat tak zwana totalna opozycja czyli w istocie rzeczy obóz antypolski i antychrześcijański w odmianie czerwonej, różowej i zielonej przechodzi wszelkie pojęcie. Kim są ci ludzie, pokazują najlepiej nagrania ich własnych rozmów… Tego nie trzeba nawet komentować. Wystarczy posłuchać co sami o sobie mówią (patrz: taśmy Neumana). Kto głosuje na takich ludzi, w praktyce staje po stronie ludzi zła, po stronie zawodowych kłamców i oszustów publicznych czyli w gruncie rzeczy politycznej mafii. W naszej opinii popieranie środowisk politycznych takich jak PO czy będący z nimi przez 8 lat w koalicji a przez to zupełnie niewiarygodny PSL, o SLD nie wspominając, stanowi istotne zagrożenie dla dobrobytu materialnego i kulturowego naszej Ojczyzny. Jeżeli chcemy utrzymać dobry kurs rozwojowy Polski, idźmy na wybory i uświadamiajmy, tych, którzy zamierzają zostać w domu, aby jednak poszli zagłosować i żeby oddali głos na Prawo i Sprawiedliwość. PiS to tylko partia polityczna. Wiadomo, że nic na tym świecie nie jest idealne. Trzeba jednak wyraźnie stwierdzić, że w ramach PiS udało się w Polsce połączyć największe i mające realny wpływ na nasze życie środowiska ludzi stojących po stronie dobra Polski i prawdziwych wartości cywilizacyjnych. W ramach listy PiS wybierajmy uważnie tych, którzy wykazali się siłą charakteru i sercem, którzy potrafili być blisko ludzi i którzy udowodnili swoje kompetencje w życiu zawodowym i publicznym. Naprawdę, liczy się się każdy głos. Idźmy i decydujmy o naszej kochanej Polsce.

Redakcja Nasz Garbów

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Prosta refleksja przedwyborcza. Idźmy na wybory i brońmy Polski przed powrotem PO, PSL i SLD do władzy. To byłaby tragedia!

  1. Krzysztof Kowalczyk

    Moja ostatnia akcja w programie „Strefa Starcia” (06.10.2019), czyli zdecydowana reakcja na słowa obrażające pamięć śp. Kornela Morawieckiego i wsparcie dla niezależnych kandydatów do Senatu, których byli prezydenci (Wałęsa ps. Bolek, Kwaśniewski ps. Alek i Komorowski ps. hrabia) wzywają do rezygnacji z kandydowania i ustąpienia kandydatom totalnej opozycji: https://www.facebook.com/kkowalczyk.6/videos/1138509776344210/

    Cały program, podczas którego ujawniono nowe taśmy Neumanna, do obejrzenia na stronie: https://vod.tvp.pl/video/strefa-starcia,06102019,44412782?fbclid=IwAR2CwWl4-SM2rN6unPTU9p22NMaB7Yniufyq8efa6pcFcxORp3qyuku5Ibo

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top