Jürgen Roth-„Cichy PUCZ. Jak tajne elity gospodarcze i polityczne przejmują władzę nad Europą i Niemcami”

Jest to bardzo dobrze udokumentowana książka opisująca cichy ale systematycznie realizowany od 2008 roku w Europie, w tym w Niemczech, pucz elit gospodarczo – politycznych.

Pucz ten ma na celu według Jürgena Rotha zniszczenie resztek praw pracowniczych i wolności obywatelskich co skutkować będzie stworzeniem społeczeństwa oligarchicznego opartego na pewnej formie niewolnictwa.

Książkę Roth oparł na rozmowach i obserwacjach życia społeczno – politycznego nie tylko w Niemczech, Grecji, Portugalii, Włoszech ale także w Polsce opisując m.in. manifestację związków zawodowych w Warszawie w dniu 14.09.13. Opis manifestacji rozpoczyna Roth przypomnieniem o prywatnej kolacji Donalda Tuska i Angeli Merkel, która odbyła się 22.04.13 roku w Berlinie. Następnego dnia rozmawiali już oficjalnie o kierunkach rozwoju Unii Europejskiej. Te nieoficjalne spotkania polityków i oligarchów gospodarczych a także grup tj. „Gospodarcze Spotkania Baden – Baden” czy „Grupa Bilderberg” szeroko opisane są w tej książce. Spotkania niemieckich elit gospodarczych w Baden – Baden mają swoje korzenie w Harzburgskiej Akademii Elit Gospodarczych, która stworzyła tzw. Model Harzburgski określający zasady szkolenia menedżerów dla niemieckiej i europejskiej gospodarki. Twórcą tej szkoły, którą do tej pory opuściło ponad 600.000 absolwentów był Reinhard Höhn. Niemiecki prawnik oraz SS – Oberführer. W III Rzeszy pełnił funkcję doradcy prawnego policji i SS oraz był Hauptabteilungsleiterem w strukturach SD (wywiad) a także osobistym doradcą Heinricha Himmlera. Wiele lat ukrywano jego przeszłość podobnie jak wielu zachodnioniemieckich polityków czy przedsiębiorców.

więcej

źródło: radio wnet.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top