Jak świat próbuje odebrać niewinność dzieciom. [bardzo cenny materiał dla rodziców i wychowawców]

W piątek w Bydgoszczy odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z ks. Sławomirem Kostrzewą. Konferencja została oceniona jako bardzo merytoryczna, ze wskazywaniem konkretnych źródeł, racjonalna i fachowa.

Wykład pt. “Odebrać dzieciom niewinność” skupiał się wokół trzech podstawowych zagadnień:

– ideologii gender,

– materializmowi

– demoniczności występującej  w całym wachlarzu towarów zarówno w przemyśle zabawkarskim, jak i medialnym, kierowanym do najmłodszych.

Wykładami ks. Kostrzewy warto się zainteresować, ponieważ są bardzo fachowo przygotowane, a każda teza jest poparta adekwatnymi źródłami i wskazaniami konkretnych destrukcyjnych projektów przykładowych organizacji czy stowarzyszeń, działających na terenie naszego kraju.

Ponadto prelegent wskazuje przykłady postaw rodziców, których odwaga i determinacja spowodowały wycofywanie się niektórych szkół z ponowoczesnych praktyk ideologicznych, które zawsze maja niszczycielski wpływ na psychikę dziecka.

Zachęcam do organizowania spotkań z tym kapłanem, który w bardzo przejrzysty sposób niesie merytoryczną pomoc rodzicom, którzy korzystając z jego wiedzy, mogą o wiele skuteczniej przeciwdziałać destrukcyjnym wpływom masowej kultury, kierowanej do ich dzieci.

Poniżej polecamy Rodzicom i Wychowawcom konferencję zarejestrowaną w Poznaniu, w czerwcu 2013.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top