Brońmy dzieci przed homoadopcją!

PODPISZ PROTEST

Zbliża się koniec kadencji parlamentu. Rząd gwałtownie forsuje przyjęcie projektu ustawy o sztucznym zapłodnieniu, choć pracowano nad nim kilka lat.

Na zaproponowanych przez polityków regulacjach skorzysta biznes in vitro i prywatne kliniki, które otrzymają olbrzymie dotacje z pieniędzy podatników.

Jednak można zapytać: co to ma wspólnego z adopcją dzieci przez homoseksualistów?

Biznes in vitro, którego przedstawiciele brali udział w pracach nad ustawą, to nie jedyna grupa interesu, dla której przygotowano ten projekt. Okazuje się, że koalicja rządząca realizuje również ukryte cele homoseksualnego lobby. Ustawę uzupełniono o…

przepis wprowadzający do polskiego prawa
adopcję dzieci przez homoseksualistów!

Pozwoli on kobiecie noszącej ciążę z in vitro wskazać dowolnego mężczyznę jako ojca dziecka. Dzięki temu homoseksualiści będą mogli niejako „kupić” dziecko u surogatki i stać się jego prawnymi rodzicami!

SUROGACJA, IN VITRO I HOMOADOPCJA – NA SKRZYŻOWANIU
TYCH PATOLOGII POWSTAJE NAJWIĘKSZY SKANDAL III RP!

Aż trudno w to uwierzyć: rząd chce wprowadzić do polskiego prawa homoadopcję – najbardziej radykalny postulat środowisk homoseksualnych, którego domagano się podczas ostatniej „parady równości”.

JEST JESZCZE SZANSA, BY DZIECI NIE BYŁY ODDAWANE POD
WŁADZĘ HOMOSEKSUALISTÓW!

W serwisie Protestuj.pl przygotowaliśmy petycję do posłów Platformy Obywatelskiej, wzywającą ich do odrzucenia tego skandalicznego projektu ustawy.

Wyślij petycję do polityków PO, którzy już kilkukrotnie zagłosowali przeciwko stanowisku swego klubu w sprawach dotyczących związków homoseksualnych.

Nasz zbiorowy sprzeciw uświadomi im, iż na dwa miesiące przed wyborami parlamentarnymi społeczeństwo patrzy im na ręce i wyciąga wnioski z ich odrażających decyzji!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Protestuj.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top