7 października 2014 – Koniec zgłaszania kandydatów na radnych

7 października 2014 był ostatnim dniem zgłaszania kandydatów na radnych. Gminna Komisja Wyborcza w Garbowie na upublicznienie list ma czas do 27 października 2014. Z nieoficjalnych informacji od osób z kręgów poszczególnych komitetów wiemy, że doszło do nieformalnej koalicji komitetów wyborczych PSL z  „Niezależnymi”  obecnego wójta . Można powiedzieć, że wójt Firlej wraca do swoich korzeni PSL-owskich korzeni, z czasów gdy był radnym powiatowym z ramienia PSL pracując w koalicji z jawnie postkomunistyczną SLD.

Jedynym komitetem wyborczym, który zarejestrował swoich kandydatów we wszystkich 15 okręgach jest Komitet Wyborców „Wspólnota Garbowska”. Szkoda, że na opublikowanie list kandydatów będziemy musieli poczekać prawie dwa tygodnie. Może uda nam się coś wcześniej dowiedzieć.

noredgreen

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “7 października 2014 – Koniec zgłaszania kandydatów na radnych

  1. trochę zniesmaczony

    Słyszałem, że jednak p. Michoń przeszła na stronę wójta całkowicie i startuje z niezależnych. Czyli jednak zdradziła, albo od początku była z nimi, tylko zamydliła oczy. Najbardziej mnie osobiście zabolało, że nie jest za darmowymi salami dla mieszkańców Bogucina, chociaż udaje taką aktywistkę, a może jest tylko aktywistką, a żaden głębszy cel jej nie przyświeca. Nie wiem, chyba nie rozumiem już ludzi, a tych co na zdrajców zagłosują to już w ogóle. Tym bardziej, że jak tu mówicie wójt to się wywodzi z PSL, to jak to godzą tacy ludzie? Podwójna moralność? Do kościoła wszyscy latają, nie wiem, może po to tylko, żeby się pokazać. Może trzeba ludziom przypominać stale co to PSL nawywijał dla rolników i jak ich ciągle W TRĄBĘ ROBI. Kto to jeszcze na nich głosuje, chyba beton jakiś? Ale się rozgadałem, ale ludzkość jest taka zaślepiona. Ksiądz na ambonie powinien im ten PSL wybić.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top