Komentarze do: “28 września 2018 – Sesja Rady Gminy Garbów [wideo – całość]

 1. Poirytowany

  No zabłysnęła kandydatka na radną hihihi. Przez 4 lata nie widziała problemów wsi a tu taka niespodzianka, obudziła się tuż przed wyborami!Ludzie zastanówcie się czy potrzebny wam taki radny (i sołtys na przyszłość),
  Oj,rada do do wymiany,dobrze,ze to już ten czas!Jedni przychodzą na kawę i paluszki,pośmiać się,poplotkować,posiedzieć i podumać.Drudzy są bo są,chociaż nie wiedzą po co,ale mieszkańcy wybrali to trzeba siedzieć.Panie Kulikowski brawo! To jest radny! Na każdej sesji ma coś do powiedzenia!

  Reply
  • Jal

   Ja nie zauważyłem żeby radny Poleszak widział problemy wsi przez dwie kadencje. Ten to dopiero ludziom napomagał . Z jednej części wsi przesunął pieniądze na drugą część. A dwie kadencje cisza…. żadnych potrzeb na wsi nie bylo… ??? Do sołtyski nic nie mam kiedy potrzebowałem pomocy to pomogła.

   Reply
 2. Wiesia z Garbowa

  Jeśli się nie nadaje, nie będę aktywny,czy brak czasu uniemożliwia by współpracować z mieszkańcami to nie startuje do rady- proste chyba?!

  Reply
 3. Leśce to inaczej Ciemnogród i Bezchodnikowie

  Wie ktoś może, na co będą przeznaczone fundusze sołeckie Lesiec, Borkowa, Janowa, Piotrowic i Karolina?

  Reply
 4. Gosia

  Przecież były zebrania wiejskie,trzeba było tańczyć swoje 4 litery przetransportować na miejsce zebrania i nie pytać.
  Aktywne życie społeczne wskazane!

  Reply
 5. Graz

  1-na zebraniach sołeckich to obiecywać można wiele by mądrze było? Czy to taka objazdowa promocja wyborcza?
  2-Bogutki trzeba wspierać A i owszem,tylko co z innymi grupami,czy to teatralna z Lesiec czy z każdym innym kołem gospodyń,czy one nie potrzebują wsparcia by rozwijać swoje umiejętności? Instruktor dla wszystkich, sprawiedliwie,nie jedni cacy inni bee
  3-wójtowa zrozumiała o co biegło radnemu z Karolina?
  4-radny Chałas obudził się z chodnikiem? A część funduszu sołeckiego nie można przeznaczyć było na ten cel?
  5-i ten widok trzymania się za głowę gdy przewodnicząca czyta nadesłane pismo, czyżby coś nie rak z pismem czy z czym innym??
  6-cóż to za radni jak siedzą i co chwilę łapka w górę,jeden czy drugi chociaż udaje że coś kuma, przekłada kartki. A jakby zapytać pierwszego lepszego po wyjściu z sesji jakie zmiany uchwalono w budżecie, choć jeden wie?? Czy nie widać okiem ze nie słuchają tego, nie interesuje ich zbytnio ta wiedza?
  6-skarbnik czyta tak ważne i istotne informacje, a radni wiedzą co z czym i dlaczego?

  Reply
 6. Wiesia

  DO LEŚCE TO INACZEJ CIEMNOGRÓD
  Jak byś miał takiego radnego który nawet zdania na sesji nie wydusi to i ty byś był w CIEMNOGRODZIE!!!!

  Reply
 7. Ula

  No i z tymi śmieciami też przesada, radni nie mogą zrozumieć i dopytują jak ma przebiec wymiana pojemników i odbiór śmieci, co dopiero staruszka samotnie mieszkająca?!
  Liczę,że przynajmniej kolejny odbiorca będzie świadczył tę usługę za niższą opłatą.

  Reply
 8. obserwatorka

  Głupi uśmieszek pani wójt po przeczytaniu pisma pewnie myślała że chodnik to do pani sołtys ale to nie ta kolonia .Tak nie zachowują się poważni ludzie.

  Reply
 9. obserwatorka

  Nasi wszyscy radni są bezradni myślą tylko o swoich czterech literach a teraz raptem przypomnieli sobie o swoich mieszkańcach i ich potrzebach.Wiadomo dlaczego zbliżają się wybory.😈😈😈

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top