Komentarze do: “„Wszystko to prawda.” Prasa lokalna na gminnych tablicach ogłoszeniowych

 1. Kto widział?

  Czy ktoś widział ulotkę wyborczą wójta Firleja? Pytałem 10 osób i nikt nie miał. Tylko jakieś mgliste opisy treści.

  Reply
 2. Ela

  Kazio rzuca ludziom dzień przed wyborami czarno białą kartkę a4 na której wypisuje czego to nie zrobił 🙂 i to działa, osobiście rozmawiałem ze znajomym i powiedział, że zagłosuje na Kazia. Bo mu piec „dał”. Niestety głową betonu nie przebijesz…

  Ja zagłosuję na pana Romka, ale Wspólnota odwala kawał dobrej roboty. Pierwszy raz od wielu lat Jest nadzieja na zmiany.

  Reply
 3. Grażyna

  ale narobił! drogi które aby patrzeć jak się rozsypią bo podbudowa kiepska i grubość asfaltu też powala.
  Może ludzi nie przeraża czego nie zrobił tylko jego obłuda?

  Reply
 4. do Ela

  Ludzie to się zachowują jakby im się nic nie należało, mimo, że płacą podatki do gminy. Przecież to jest obowiązek włodarza rozwijać infrastrukturę, modernizować co się da także na prywatnym gruncie. Każdy następny wójt też da piec czy inne rzeczy Pani znajomemu, bo to jest jego psi obowiązek. Wójt jest, żeby nam służyć, a nie żeby stosować metodę kija i marchewki. Ludzie to myślą, że jak tyle narobił (drogi się już rozsypują) to jest „święty.” A tak nie jest. Sporo nabroił i dalej rozrabia poniżając się jako władza.

  Reply
 5. Michczas

  prosze nie usuwac komentarzy. Pytam po raz drugi, czemu zaklejacie plakaty wyborcze innych kandydatow( tu na zdjeci [juz nieco pomniejszonym zeby nie bylo widac ze cos jest pod spodem] PSLowca)

  Reply
 6. Grażyna

  no i na odwrót,plakaty p.Agnieszki też są zaklejone listą komitetów wyborczych. Przecież taka jedna lista zajmuje prawie całą tablicę!

  Reply
 7. maria23

  oczu ludziom tymi drogami nie zamydli, bo kto mądry to widzi jaka jest jakość tych dróg, zaraz po zejściu ekipy wymagają remontu, ja tam głosuję na panią Agnieszkę i więrzę w mądrość ludzi

  Reply
 8. Monika

  Pani Mario, trzeba wierzyć w ludzi prawych i mądrych, nic nie pomogą gładkie słówka jak jest się nieuczciwym. Wójt zachowuje się nerwowo jak uczniak w stosunku do opozycji, bo nie ma nic na swoją obronę, nie padły żadne merytoryczne odpowiedzi, a w tej swojej uloteczce to pisze same frazesy i nic na temat. Dawno podałby do sądu redakcję, gdyby była nieprawda. Miał ponad rok. Wystarczy się po drogach gminnych przejechać, kruszę się wszędzie, wszyscy to trąbią!

  Reply
 9. Ala

  Przecież Pan Robert nagrodę SDP dostał za zmuszenie wójta do zrobienia porządku, to jak może go do sądu podać?
  Świat na głowie staje, za tępienie patologii do sądu??!
  Niech nie straszy, bo to przestępstwo zastraszać innych.

  Reply
 10. Asfalt

  Co on ma bidulek ludziom teraz powiedzieć? Chyba, że gładką ma mowę i nie lubi pewnych kręgów, które odeszły do historii 12 lat temu. Nie tych trzeba oceniać, tylko tych, co obecnie rządzą. Każdy kto choć raz wszedł mu w drogę wie do czego on jest zdolny.

  Reply
 11. Asfalt

  Aha, zapomniałem. Niech się lepiej ludziom z asfaltu tłumaczy, dlaczego w konflikt z prawem popadł, a nie bajki o uczciwości opowiada. Zwolennik zgody wielki, co ludzi truje!

  Reply
 12. piguła

  Wójt to nawet nie podpisał się pod obwieszczeniem, że Samorządowe Kolegium Odwoławcze uchyliło wydaną przez niego decyzję, tylko zrobił to sekretarz gminy Adam Reszka http://www.bip.lublin.pl/garbow/upload/pliki/obwieszczenie_asfalty.pdf

  Reply
 13. Monika

  Pani Beato, gratuluję Pani odwagi osobistej, że pisze Pani tak otwarcie i pozdrawiam serdecznie. Musimy się trzymać prawdy, bo próbują nam wmówić, że zwariowaliśmy. A my tylko chcemy, żeby było normalnie.
  Bliska sąsiadka z Bogucina

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top