prof. Janem Szyszko, posłem Prawa i Sprawiedliwości oraz byłym ministrem środowiska, rozmawia Rafał Stefaniuk
Dziś o godz. 15.00 Ewa Kopacz spotka się z protestującymi rolnikami…
– Bardzo dużo czasu zajęło premier podjęcie rozmów z rolnikami. Trzeba było zwycięstwa w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy, żeby Ewa Kopacz, wyglądając przez okno, dostrzegła stojące pod kancelarią osoby.
Będzie Pan uczestniczył w spotkaniu?
– Wiadomość o spotkaniu spadła na nas niespodziewanie. Przyjąłem już wcześniej pewne zobowiązania, które nie pozwalają mi w nim uczestniczyć. Ale mogę zapewnić, że jestem w stałym kontakcie z rolnikami.
Senator Jerzy Chróścikowski przedstawi premier Pana postulaty?
– Wolałbym nie dzielić postulatów na moje i rolników. To są nasze wspólne postulaty i razem walczymy o ich realizację.
Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/ekonomia-polska-wies/137785,walczymy-wspolnie-o-wies-i-lasy.html