Uwaga! Konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Woli Przybysławskiej

Wójt Gminy Garbów w Biuletynie Informacji Publicznej ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Woli Przybysławskiej.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu na stronie BIP Gminy Garbów

Wymagania dotyczące wykształcenia kandydatów:

1. Do konkursu może przystąpić osoba będąca nauczycielem mianowanym lub dyplomowanym spełniająca wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 r. roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach szkół i placówek (Dz. U z 2009 r. nr 184, poz.1436 oraz z 2011 r.Nr 254, poz.1526) tj.:

2. ukończył studia magisterskie i posiada przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym przedszkolu, szkole lub placówce,

3. ukończył studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, prowadzony zgodnie z przepisami w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli

Termin składania dokumentów: 5 lipca 2016

Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące konkursu na stronie

BIP Gminy Garbów

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Uwaga! Konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Woli Przybysławskiej

 1. nauczyciel

  Bo najlepiej wszystko ukrywać. Rzucać słuchawką jak się pyta o istotne rzeczy.
  Wójt podczas sprawozdania z działalności między sesjami „zapomniał” podać, że ogłosił konkurs.
  Przydał by się konkurs na zupełnie nowego sekretarza i zastępcę wójta, bo absolutnie towarzystwo z PSL zasiedziało się na swoich stołkach. O ile siedzi bo niby ciągle „pracuje” w terenie, a tak naprawdę to prowadzi biznes zarejestrowany na syna albo swoja prywata. Kurs do domu, do sklepu, na pocztę, banku, a czasu na uzupełnianie BIP i obsługę oczywiście nie ma bo jeszcze trzeba zajadać i pogadać z koleżkami. Czym mniej ludzie wiedzą tym władza ma więcej do powiedzenia.
  Takie ogłoszenie powinno być na głównej stronie internetowej urzędu. Co urząd ma do ukrycia, wstydzi się dyrektora jego zarobków? Bo wyników w nauce to powinni się wstydzić. Teraz dyrektor 8 letniej podstawówki to nie byle jaka funkcja i duża odpowiedzialność. Zapewne wielu dyrektorów gimnazjów zainteresowało by się taką posadą bo nikt nie chciał by wracać do pisania kredą po tablicy.

  Reply
 2. dzień kobiet na ludowo bis

  W Garbowie też aktualnie trwa nabór na dyrektora podstawówki. Dlaczego wszyscy milczą?
  Już wiadomo kto i dlaczego „wygra”?

  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=209&p1=szczegoly&p2=7024

  Może powinna być kamera zewnętrza przy komisji rekrutującej?
  Znowu wywoła się celowy remis i powołają kogo chcą?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top