Ulica Ogrodowa. Wójt ma problem z wybudowaniem 270 metrów bardzo potrzebnej drogi. Radna Zwolak: Czy ludzie mają klękać na kolanach i całować Pana? – [wideo]

„Ale Panie Wójcie! Rada uchwala uchwały, wójt wykonuje…To świadczy źle o estetyce gminy i przynosi tylko wstyd po prostu. /…/ Żyjemy w XXI wieku i ta droga jest potrzebna. Ona była od zawsze. /…/ Pieniędzy nie brakuje czyli wygląda na to, że brak dobrej woli. Po prostu to jest kara dla ludzi, że tam się wybudowali. Zamiast się cieszyć Panie Wójcie…ci wszyscy ludzie, którzy tu byli to oni są przyjezdni. Oni sobie kupili pola i wybudowali… Zamiast zabiegać, aby tych ludzi więcej przybyło… Nie wiem dlaczego się Pan tak opiera… Czy ludzie mają klękać na kolanach i całować Pana?”

Radna Zwolak

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Ulica Ogrodowa. Wójt ma problem z wybudowaniem 270 metrów bardzo potrzebnej drogi. Radna Zwolak: Czy ludzie mają klękać na kolanach i całować Pana? – [wideo]

 1. udaje greka

  Wójt udaje greka i ma trudności ze słuchaniem prawdy. Bardzo dobre wystąpienie pani Zwolak.

  Reply
 2. persodrom Post author

  Tak sobie rada nie wychowała wójta, że robi co che, a to czego nie chce jakby ignoruje. Było mówione na sesji, rada zaufała wójtowi, jak powiedział pan Dados, a że wójtowi droga dla przybłędów nie pasuje to jej nie robi. Po co robić? Jak zbuduje drogę to jeszcze więcej będzie się budować „nowych” i tragedia będzie.

  Reply
 3. gada co chce

  tym sposobem można zagadać wszystkie sprawy, p. Chabros grzecznie zamyka wszystkim gęby tekstem o merytorycznej dyskusji, a czy ona jest merytoryczna w wykonaniu wójta? pan i władca powiedział i na sesji nikt nie ma prawa nic zgłosić, co ona wygaduje?

  Reply
 4. brawo radny Dados

  Ten to mówi merytorycznie, a frakcja wójtowa to jakiś bełkot, widać, że nie mają co powiedzieć, że się nikt niczym nie interesował od poprzedniej sesji.

  Reply
 5. p.Dados

  Przynajmniej orientuje się i to dość dobrze jak powinno wyglądać podejście do ludzi,mieszkańców. Co należy wykonać a nie tylko drogi. Owszem,potrzebne i to bardzo ale jednocześnie powinny być realizowane inne zadania.
  Po desperacji człowieka który coś trzeci rok chce załatwić w gminie,widać jacy pracownicy,a może to takie podejście do ludzi?
  Będę pozwala drugi zabrania?! Ubaw na całego! Tylko do kogo…

  Reply
  • ms33

   Gdyby tacy umiejętni ludzie chcieli stanąć otwarcie i bezinteresownie w służbie ludziom to od razu wszystko by zaczęło iść w dobrym kierunku. Potrzeba pracy i poświęcenia, pojedyncze wypowiedzi to niestety za mało. Ale dobre i to.

   Reply
 6. mocne

  Mocna opowieść. Polecam wszystkim
  http://www.fronda.pl/a/niesamowite-swiadectwo-widzialam-niebo-i-pieklo,61724.html

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top