„Szanowni Państwo!” Tadeusz Barszcz zaprasza wszystkich zwolenników dobrej zmiany do udziału w wyborach . Wybierzmy rozwój i dobrą zmianę! [wideo]

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “„Szanowni Państwo!” Tadeusz Barszcz zaprasza wszystkich zwolenników dobrej zmiany do udziału w wyborach . Wybierzmy rozwój i dobrą zmianę! [wideo]

 1. KW Prawo i Sprawiedliwość Post author

  Prosimy o udostępnianie tego przedwyborczego orędzia kandydata dobrej zmiany! W kilku nagranych słowach mamy tu istotę tego co pan Barszcz zabiega i co mu leży na sercu.

  Reply
 2. ddak

  Co tu komentować … Człowiek który już dawno powinien zająć miejsce Firleja. A Firlej co najwyżej może z Tadeuszem teczkę nosić.
  Ludzie, jak nie teraz to kiedy? Ile będziemy czekać na lepsze jutro !!!
  Niech jutro będzie już w poniedziałek !!! I na wybory !!!

  Reply
 3. Powodzenia Panie Tadeuszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Post author

  POWODZENIA PANIE TADEUSZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply
 4. dno

  słuchajcie jeśli Zdanowska z wyrokami, Adamowicz z przekrętami i prawa ręka Gronkiewicz wygrywają, to o czym mowa. p. Kazio to przy nich kryształowy ze swoimi wyzwiskami!

  Reply
 5. to mówi samo za siebie kim jest ogłupiały naród polski, wstyd

  http://niezalezna.pl/241902-wojt-gminy-w-lodzkiem-kandydowal-zza-krat-wszedl-z-duzym-poparciem-do-drugiej-tury

  Reply
 6. tendencję zmiany widać

  P.Tadeusz ma lepszy wynik niż p. Tułajew w Lublinie i Jaki w Warszawie, to sukces 40%.
  Obecny wójt 59%. To nie jest miażdżące zwycięstwo. Gdyby PSL wystawił kandydata, byłaby druga tura.
  Tymczasem dogadali się i jest jak jest. Na takie plucie i hejt wójta na Was na facebooku to gratuluję Wam progresu.

  Reply
  • persodrom Post author

   Jeżeli p. Firlej ma 59% to pan Barszcz 41% – tak dla ścisłości. To bardzo dobry wynik p. Barszcza.

   Kampania Pana Barszcza super i klasa. Wójt Firlej zwyczajnie się skompromitował i to, że wygrał to niczego nie zmienia. Po tej kampanii i po tym co pokazał w internecie dla przyzwoitych ludzi jest to człowiek skompromitowany. To, że jego posty są lajkowane nawet przez jednego z naszych kapłanów to przechodzi wszelkie pojęcie i pokazuje jak działa instrumentalizacja lokalnego kościoła – to temat oddzielny.

   A Pan Barszcz musi po prostu dotrzeć do pozostałych 400 wyborców p. Firleja i sprawa załatwiona – szkoda tylko, że gmina zmarnuje kolejne 5 lat.

   Gdyby pan Barszcz przeszedł jeszcze 500 domów więcej to wynik mógłby być inny. Tak czy inaczej Panu Barszczowi gratulujemy pracowitości.

   Pozwólmy też działać Bogu. Wszystko ma zapisane swój czas i miejsce….

   Reply
   • kapłan???

    które posty lajkuje? podajcie do sądu za te zdjęcia wójta, a pod nimi lajkowania tego kapłana to mu się odechce, trzeba kopiować wszystko na pamiątkę, nie wiedziałem, że są takie rzeczy!

    Reply
   • Paprotka

    Czy kapłan nie może mieć własnych poglądów? Redakcja i sztab Barszcza też nie popisuje się klasą, jakoś nigdzie nie widzę grzecznościowych gratulacji dla Firleja. Dalej spiski, układy, zarzuty. Kiedy wpadniecie na pomysł, że dlatego przegrywacie wybory? No i ani słowa o strasznej przegranej w radzie…

    Reply
    • redakcja

     Redakcja nie będzie gratulowała Panu Firlejowi, gdyż uważamy go za człowieka samokompromitującego się i niszczącego lokalny samorząd. Kampania Pana Barszcza była całkowicie pozytywna i merytoryczna. Pan Firlej zaatakował p. Barszcza i redakcję w sposób personalny i w stylu całkowicie go kompromitującym i do tego tematu jeszcze oddzielnie wrócimy. A to że młody kapłan „błogosławi” tą patologię przez lajkowanie to już jest dramat w dramacie i całkowity brak roztropności kapłańskiej.

     Reply
     • Paprotka

      Przynajmniej kapłan nie wstydzi się tego i zrobił to pod własnym nazwiskiem. W przeciwieństwie do wszystkich krytykujących wójta na fb i redakcji tutaj.

     • Nie kłam Paprotko

      Naprawdę wszyscy incognito krytykują pana Firleja na fb? Ja widziałam coś innego. Kapłan zaś powinien wstydzić się takiego zachowania.

     • Oj Paprotko, Paprotko,

      czy Tobie wszystko trzeba palcem pokazywać? Jak Paprotka się czepia , to dobrze, a jak odpowiedzieć Paprotce to źle. To tak, jak z Kalim z Sienkiewicza.

 7. do paprotka

  chodziło o to redakcji, że ta różnica 700 głosów to zaledwie 10% uprawnionych do głosowania, którzy nie poszli na wybory, bo mają w nosie tak samo Barszcza jak i Firleja, bo generalnie interesuje ich tylko czubek własnego nosa.
  A można było o nich zawalczyć. Ale oni nie wierzą w żadne zmiany…..

  Reply
 8. siedzi ale wygraywa wybory Post author

  takie tam – to wiele wyjaśnia
  „Siedzi w areszcie, przeszedł do II tury. Wójt Daszyny, oskarżony o 92 przestępstwa dot. wyłudzeń, znokautował rywali” https://wpolityce.pl/kryminal/417712-siedzi-w-areszcie-przeszedl-do-ii-tury

  Reply
 9. Do Michała

  Odpowiedź jest prosta. Bo mówi wójtowi i jego całemu środowisku prawdę i nie daje się niczym ani przekupić ani zastraszyć.

  Reply
 10. Do Paprotka o młodym wikarym

  Paprotka mówi: „Przynajmniej kapłan się nie wstydzi”

  To źle, że się nie wstydzi i źle że wspiera bezwstydne środowisko. Jeżeli kapłan nie widzi, że popierając kogoś, kto wykorzystuje w kampanii wyborczej w ohydny sposób wizerunki dzieci kontrkandydata, niszczy lokalny Kościół i daje się wykorzystywać władzy, to ten kapłan nic nie widzi i nic nie rozumie i swoje duszpasterstwo w tej parafii zakończył zanim je zaczął. To jest przykre i to jest oczywisty skandal. Zostały przekroczone kolejne granice. Zobaczymy co będzie dalej.

  Reply
  • Paprotka

   Jesteście niesamowici w robieniu wielkiej afery z małych rzeczy. Człowiek polubił post. To znaczy, że polubił post, bo np. gratuluje wygranej. To nie znaczy, że jest przekupiony, że popiera daną osobę we wszystkim, że się że wszystkim zgadza, że należy do układu.
   Ludzie zwyczajnie bali się dać władzę temu środowisku, bo jak widać chcecie niszczyć jednostki organizując nagonki. Wystawienie miłego kandydata to nie wszystko.

   Reply
   • Szanowna Paprotko!

    Tak, wystawienie miłego kandydata to nie wszystko. Pan Barszcz jest jeszcze mądry, ma wiedzę, doświadczenie i dobrą wolę.

    Reply
   • Kapłani mają być po stronie prawdy a nie układu

    To było polubienie gdy jeszcze była kampania. Lajkował co innego. Proszę nie przeinaczać. A poza tym wstyd żeby kapłani popierali układ który blokuje jawność finansów. Kapłani powinni być bezstronni i służyć prawdzie a nie mamonie i interesom.

    Reply
    • Paprotka

     Aż straciłam chwilę z życia i poszukałem. Ksiądz polubił zdjęcie naszego kościoła z pięknym polem rzepaku na pierwszym planie. Robienie z tego afery jest chore. Może kliknal też coś więcej, ale nie jestem tak dobra w szukaniu afer i cenię swój czas.

     Reply
     • redakcja

      Proszę zostawić temat i już nie próbować przekręcać sprawy. Rzepak był potem… lajki można usuwać ale zostawmy to już. Źle zrobił i tyle. Powinien się odciąć publicznie od tego co się dzieje na profilu p. Firleja i na przyszłość nie robić podobnych błędów. Czy ks. Mateusz stając po stronie wójta i pani Sanaluty chce wyrzucić 41 procent lokalnego Kościoła za burtę?
      Te sprawy nie są dla kapłanów. Niech popierają i kultywują zdrowe zasady i bronią uczciwości we wszelkich przejawach życia w tym publicznego a nie stają się zapleczem politycznym ludzi władzy. To tyle.

     • Czy dobrze zrozumiałam?

      Paprotka najpierw się wypowiada, a później dopiero sprawdza jak było. Lepiej późno niż wcale. Tak Paprotko, ksiądz poza rzepakiem kliknął coś więcej gorsząc przy tym ludzi.

     • Monika

      Polecam Apokalipsę Izajasza dla wszystkich, także kapłanów
      Iz 24 -27. A potem Mowy od 28 do 35. Głeboka lektura z Nieba.

 11. Grazyna

  do Michała, wystarczy raz porozmawiać z panem Robertem i człowiek sam doświadczy jaki potencjał w „tym” człowieku jest , mądrość i skromność, dodatkowa niespotykana szczerość. Jedna dłuższa rozmowa, człowiek dla którego jest tak tak, nie nie. Żadnych układów

  Reply
 12. REDAKCJA

  Bardzo prosimy Państwa o nie nadużywanie języka. Dobrze, że rozmawiamy. Starajmy się jednak skupiać na sile argumentu a nie na emocjach. Nie będziemy publikować komentarzy zawierających inwektywy.

  Reply
 13. Magdalena Maj

  Piszę pod swoim prawdziwym nazwiskiem żeby nie było że anonimowo… Głosowałam na Tadeusza, nie ukrywam tego, tak mówiło mi serce i sumienie. Głosowałam na człowieka, nie na partię polityczną.
  Ale te Państwa komentarze zaczynają mnie przerażać. To że ksiądz polubił czyjś post czy wpis – ma do tego prawo, jak każdy z nas. Jest człowiekiem jak Ty czy ja żyjącym w WOLNEJ DEMOKRATYCZNEJ POLSCE. Ma prawo głosu w wyborach jak każdy z nas. O co tyle szumu? Chciał polubił, jak ja polubiłam wywiad z Tadeuszem Barszczem. Nikt mnie nie oczerniał publicznie z tego powodu.
  Wynik Tadeusza Barszcza to bardzo dobry wynik. Tak uważam. Trzeba uszanować wolę większości wyborców, bo żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju. I zastanowić się co było dobre a co złe w kampani, przemyśleć, podsumować , posłuchać głosów innych.
  Szanujmy się wzajemnie, bo Gmina Garbów to NASZA MAŁA POLSKA, NASZA MAŁA OJCZYZNA.

  Reply
  • swoboda wypowiedzi

   Tak Pani Magdaleno tak!!!! żyjemy w demokratycznej Polscei i jeśli wikary ma możliwośc lajkowania wpisów władzy to my w nie mniejszym stopniu mamy prawo swobodnego sobie rozmawiania i komentowania tego faktu.

   Reply
 14. Do pani Magdaleny Maj

  Pani Magdaleno, fakt, w jakiś sposób przyłączenia się ks. Mateusza do zwolenników wójta Firleja na jego profilu wyborczym nie jest czymś tak błahym jak Pani twierdzi. Wiele osób poczuło się tym urażonych czy oburzonych. Nie chodzi tu tylko o to, że stanął jako kapłan po jednej ze stron ale też o to że stanął w jakiś sposób po stronie bezprawia i poniżania ludzi, jakie na tym profilu mają miejsce. Zapytam czy była Pani na tym profilu facebookowym pana Firleja? Kapłan powinien raczej mieć odwagę od takich czynów się odciąć a nie je wspierać. Wiele treści i wpisów na koncie p. Firleja zahacza nienawiścią o satanizm. Użycie wizerunków dzieci kontrkandydata przez obecnego wójta to skandal nad skandale, podobnie jak obraźliwe i kłamliwe wpisy czy ingerowanie w życie prywatne wydawcy Naszego Garbowa. Wójt Firlej powinien zostać za to upomniany a nie chwalony lajkami.

  Reply
  • Magdalena Maj

   Tak, odwiedzałam profil Pana Firleja. Widziałam komentarze i wpisy.
   Ksiądz jest takim samym człowiekiem jak my. Nie komentował, nie zrobił nic co mogłoby kogoś urazić. Nie rozumiem skąd to oburzenie.
   I proszę Państwa o jedno, nie ukrywajcie się pod pseudonimami, rozmawiajmy szczerze. Trochę odwagi.

   Reply
   • Monika

    Widzę, że Pani Magda nic nie rozumie. Bez komentarza. Proszę sobie w sercu przemodlić sprawę: czy można lajkować posty (może już wykasował) osoby, która odpowie przed sądem za naruszenie prywatności i dobrego imienia. Czy czytała Pani dokładnie wszystko? Zamykam temat. Mądremu dość. Dobranoc.

    Reply
    • Magdalena Maj

     Rozumiem dużo, może więcej niż się komuś wydaje. Naprawdę dobrze życzę Tadeuszowi. Dlatego tu piszę.
     Modlę się codziennie, za swoje dzieci w Róży Różańcowej, za moją rodzinę, za zmarłych. Powierzam Bogu swoje troski i problemy.
     Ja też zamykam temat. Dobranoc.

     Reply
     • Monika

      Przepraszam, jeśli uraziłam, ale także moja prywatność na fb p. Firleja została naruszona, stąd moje poruszenie postawą kapłana. Ja też codziennie modlę się także za pana Kazia i kapłanów. Pozdrawiam Panią serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top