Prośba o dostarczenie tekstu dożynkowego przemówienia wójta Kazimierza Firleja

Informujemy, że w dniu dzisiejszym, jako organ prasowy, zwróciliśmy za pośrednictwem poczty elektronicznej Urzędu Gminy o dostarczenie na adres e-mail naszej redakcji treści przemówienia wójta gminy Garbów wygłoszonego podczas tegorocznych dożynek.

Do:

Wójt Gminy Garbów

Jako organ prasowy zwracamy się prośbą o udostępnienie treści przemówienia dożynkowego z tego roku wygłoszonego przez wójta gminy Garbów Kazimierza Firleja.

Udostępnianie tego typu materiałów wszelkim zainteresowanym organom prasowym jest normalnym i powszechnie praktykowanym w cywilizowanych krajach dobrym obyczajem.

Z uwagi na aktualność tematu prosimy o przekazanie wyżej wymienionego materiału w formie elektronicznej „bez zbędnej zwłoki” na adres e-mail: info@naszgarbow.pl

 

Z poważaniem,

Dariusz Rodzik

Redaktor Naczelny

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Prośba o dostarczenie tekstu dożynkowego przemówienia wójta Kazimierza Firleja

 1. prawda

  Prawdę wójt mówił i to zabolało, a Tego co najbardziej to tyczyło w przemówieniu nie było, zwiał bo odwagi zabrakło. Lepiej w pisemkach się pisze. I pewnie znowu tego nie pokarzecie takie wolne media, kto tu ma metody Gomółki?

  Reply
 2. jota

  W ZSRR była taka gazeta, co miała tytuł „Prawda”, w której obrażano i wyszydzano wrogów socjalizmu. W przemówieniu wójta było tyle samo prawdy co w gazecie „Prawda”.

  Reply
 3. persodrom Post author

  prawdo, zanim pan/pani powie o odwadze, której rzekomo komuś zabrakło proszę powiedzieć, kogo ma pan na myśli. Odwagi dzięki Bogu nikomu tu nie brakuje. Działamy i mówimy wszystko jawnie i otwarcie. Jeżeli wójt, czy ktokolwiek inny chce rozmawiać, to telefon, mail jest dostępny. Można zadzwonić, umówić się i gadać do woli. Prasa po to jest, aby z nią rozmawiać.

  Jeżeli wójt zaprosiłby nasze lokalne media na dożynki a nie tylko te „reżimowe koncesjonowane” to sprawy komunikacji w gminie zaczęłyby iść w dobrym kierunku. Niestety trudno na to liczyć. Mamy nadzieję, że nowy wójt będzie lepiej rozumiał podstawy demokracji i społeczeństwa obywatelskiego.

  Reply
 4. Sebastian

  Jak długo jeszcze, my, Katolicy Polski i Garbowszczyzny będziemy znosić plucie w twarz przez osoby, które nadużywaja władzy i atakują nas publicznie? Dlaczego społeczeństwo zgadza się by czerwoni ich tak traktowali? Gdzie jest zdecydowany głos Pasterzy, którzy jasno powiedzą, że my jesteśmy światłem, nadzieją, miłością, a oni, władza to emisariusze ciemnych mocy i pogaństwa??. Tacy właśnie kroją chleb i podają nam udając, że szanują pracę rolnika, chociaż sami nigdy w życiu ciężko nie pracowali, bo zawsze byli ustawieni dzięki kontaktom z dawnego i obecnego ustroju. Co o ciężkiej pracy rolnika może wiedzieć taki wójt , na codzien siedzący w klimatyzowanym gabinecie? Dla niego wysiłek i praca to stanie na scenie w garniturze i plucie Narodowi w twarz.

  Reply
 5. persodrom Post author

  Potwierdzenie odbioru naszej wiadomości przez operatora gminnego maila otrzymaliśmy wczoraj. Ciekawe ile czasu zajmie dostarczenie tekstu. Przypominamy, że zgodnie z prawem, informacja zgodnie z prawem powinna, jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, dostarczana „niezwłocznie”.

  Reply
 6. persodrom Post author

  Ciągle nie otrzymaliśmy oficjalnego tekstu przemówienia. Czyżby pan wójt wstydził się tego, co powiedział?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top