Komentarze do: “Prezentacja i wystąpienie Tadeusza Barszcza. Szykuje się dobra zmiana w Garbowie!!! 15 października 2018

 1. Klasa gość Post author

  Pan Barszcz klasa!! Jaka to jest kolosalna różnica poziomu w porównaniu z tym co oglądamy teraz! Przekonujmy kogo się da!

  Reply
 2. persodrom Post author

  Nie zapominajcie o naszej piosence. Tekst zawsze aktualny.
  http://naszgarbow.pl/miejscie-nadzieje-nie-te-licha-marna-nasza-piosenka/

  Reply
 3. AntyPiS, antypolityka

  Ludzie opanujcie się z tą „propagandą”, niech broni się sam za siebie program wyborczy. Po co ta cała agresja, nienawiść wytykanie błędów, ten kto wygra niech pokaże się z lepszej strony bo gmina Garbów to piękna okolica i można tu zrobić na prawdę wiele. Jedni i drudzy maja swoje mocne jak i słabe strony, ale nie róbcie z tego takiej SZOPKI, bo aż wstyd. Pisze to ogólnie nie wyłącznie do tego nagrania.

  Reply
 4. reniaar

  popieram całkowicie, niech pokaże ten co wygra, co można zrobić w naszej gminie.Obecny wójt chyba przez 16 lat pokazał zarówno jak dzieli ludzi na lepszych i gorszych, wystarczy wspomnieć historię z BKSem i z Zawiszą, podział funduszy był sprawiedliwy?
  Dodatkowo nauczyciele z gminnych szkół zaprosić na obiad z okazji Dnia nauczyciela, a dwie szkoły kolejny raz zostały zignorowane?!!
  Wszystko można zrozumieć, ale czy przystoi takie zachowanie osobie zarządzającej naszymi pieniędzmi i ustawami?!
  Przecież po samym opublikowaniu tego faktu człowiek z honorem powinien zrezygnować, to samo z ORLIKIEM na terenie naszej gminy, tyle lat zmarnowane! Gdzie odpowiedzialność za zaniedbania??

  Reply
 5. Szansa dla gminy

  Mówmy wszystkim żeby szli na wybory. Jest ogromna szansa na dobrą zmianę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super kandydata wystawili.

  Reply
 6. PSL i tzw "niezależni"

  PSL zrobiło wiele złych rzeczy ale jednym z największych świństw jakie mogli zrobić ludziom na wsi było podniesienie wieku emerytalnego z 55 na 67 lat. PSL i wszyscy jego tzw „niezależni” powinni zniknąć z polskiej wsi. To jest wstyd.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/t-poreba-kurtyna-opadla-w-przypadku-psl/

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top