Polonia Christiana – www.pch24.pl – [polecamy dobre media]

PCh24.pl – Polonia Christiana to portal o zdecydowanie katolickim i konserwatywnym obliczu. To medium odważne i – w przeciwieństwie do innych portali i gazet o konserwatywnym zabarwieniu – zupełnie niezależne od jakiejkolwiek siły politycznej.

To wyjątkowe miejsce tworzą wyłącznie osoby świeckie. Robimy wszystko, by tradycyjna katolicka moralność nie została pozbawiona racji bytu przez media tzw. głównego nurtu. Gdy rozpoczynaliśmy działalność, zdawaliśmy sobie sprawę, że kwestie które chcemy poruszać, będą wywoływać dyskusje, opór i sprzeciw również w środowiskach określających się jako konserwatywne. Mimo tego zawsze stawiamy na Prawdę i katolicki punkt widzenia, choćby nie wiadomo ilu osobom mielibyśmy się narazić.

Tworzymy medium wyjątkowe jak na prawą stronę Internetu. Dynamiczny dział informacji, telewizja internetowa i szeroki tematycznie dział opinii sprawiają, że stali czytelnicy PCh24.pl odwiedzają portal nawet po kilkanaście razy dziennie. W dziale Wydarzenia portalu wielokrotnie podawaliśmy informacje, których inne media podać nie chciały, lub zwyczajnie do nich nie dotarły. W dziale Opinie, staramy się zwracać uwagę szczególnie na te sprawy, które przedstawiane są w niekompetentny czy nie dość pogłębiony sposób w innych mediach. Za to najbardziej cenią nas nasi Czytelnicy.

 Liczba naszych Czytelników systematycznie wzrasta. Nasze teksty cytowane są na największych portalach internetowych, nasze materiały wideo żyją w sieci własnym życiem, oglądane przez tysiące osób.

źródło: www.pch24.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top