Komentarze do: “Po prawie 2 miesiącach możemy dowiedzieć się o czym rozmawiali radni na komisji finansów, która odbyła się 23 stycznia 2015

 1. Ciekawe

  Pani Zwolak zaproponowała połączenie klubów sportowych, co oznacza tak naprawdę likwidację jednego z nich. Pytanie, który klub pani chce ona likwidować?

  Reply
 2. pod dywanem

  Gadali 2 miesiące temu o likwidacji bibliotek w Bogucinie i w Piotrowicach Wielkich.

  Co odpowiedzieli inni radni? Gdyby było nagranie to moglibyśmy się dowiedzieć…

  Reply
 3. SW

  To ja proponuję żeby zlikwidować jeden ośrodek zdrowia i niech będzie tylko jeden w gminie i pani Zwolak przestanie głupoty gadać. Łatwo coś zniszczyć.

  Reply
 4. Maniek

  Jaki jest wniosek? im mniej tym lepiej. Pozamykać i polikwidować wszystko. Dobrze było by też zlikwidować wszystkie działające w gminie stowarzyszenia. Wystarczy jeden Wektor, jak nazwa wskazuje jako jedyna i słuszna droga rozwoju.

  Reply
 5. podwyżka dla radnych?

  Radni rozmawiają o podwyżce. Osobiście nie mam nic przeciwko temu – w rozsądnych granicach. Ale najpierw niech rozwiążą sprawę informowania o komisjach i nagrywania spotkań komisji żebyśmy mogli na bieżąco widzieć za co te pieniądze są brane, a nie po kilku miesiącach!

  Dowiadujemy się po 2 miesiącach, że jakaś radna chce decydować o rozwiązywaniu stowarzyszeń sportowych mieszkańców albo o zabieraniu bibliotek miejscowościom i że jeszcze mamy za te działania więcej płacić?

  Jakim prawem radna Zwolak w ogóle ośmiela się zaproponować coś takiego jak niszczenie działalności niezależnych organizacji mieszkańców? Przecież pomoc tym organizacjom to obowiązek lokalnego samorządu! Coś się w głowach całkowicie poprzewracało. To kompromitacja.

  Reply
  • veto

   Porażające, co ci decydenci wymyślają. Swoim mieszkańcom nie dać, żałować pieniędzy albo odebrać i zlikwidować, a zewnętrznym spółkom dopłacać nie szkoda: do śmieci około 170 tys., do wody tyle samo. Przecież te 170 tys. co dołożyli do śmieci powinno pójść na inwestycje, bo po co cały czas płacić spółce za pojemniki.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top