Piosenka ze specjalną dedykacją od Czytelników „Naszego Garbowa” dla Wójta Gminy Garbów w związku z jego planami utworzenia gminnej plaży

Informacja o planach stworzenia „Costa del Garbów” bardzo poruszyła lokalną społeczność. Na prośbę naszych Czytelników dedykujemy Panu Wójtowi Kazimierzowi Firlejowi  gorącą piosenkę.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Piosenka ze specjalną dedykacją od Czytelników „Naszego Garbowa” dla Wójta Gminy Garbów w związku z jego planami utworzenia gminnej plaży

 1. Raff

  Pamiętajcie ,że ta plaża to jest bujda i cuda na kiju. Tu chodzi tylko o nowy ośrodek. Realzacja PSL’owskiego programu „Rodzina Na Swoim” w naszym lokalnym wydaniu. /…………../Łapiduchów mamy już dosyć. Pogonić to kumoterstwo i nepotyzm raz na zawsze!!

  Reply
 2. Lescee

  absolutnie nie zmieniać miejsca ośrodka zdrowia, bo komuś się plaża zamaniła? To proszę ruszyć 4 większe czy mniejsze literki i nad jeziorko pojechać, sentymentalnie bo w okolicy jest Firlej , oprócz plażowania można popluskać się.
  Słuszna sprawa to w parku jakiś plac zaba by się przydał. Czekając na wizytę można by z dzieciakiem pobujać się na jakiejś huśtawce.

  Reply
 3. Garbów

  Co za głupi pomysł!
  Gratulować autorowi?
  Kolejna wycinka drzew?
  To już nie ma na co pieniędzy wydać?
  Kto będzie na tym piachu leżał?
  A do wody wejść zakaz?
  Kto będzie stał i pilnował?
  Znowu płacić za to z naszych pieniędzy?
  A nocy to swawolka?
  A po piwie czy dwóch jak będą chcieli się ochłodzić?
  Uczmy, że życie to koc na plaży i piwko.
  Obok rodzice z małymi dziećmi.
  Niech wiedzą jak może dorosłość wyglądać.
  Wypije i kto mu zabroni do wody wejść?
  Ratownik przewidziany?
  No i te psy, wymiana piachu co ile?
  Nadmiar funduszy w Gminie?
  ……………………
  Tyle na razie.
  Uff,wkurzyłem się!

  Reply
 4. radni wiedzą

  radni muszą wiedzieć i na pewno wyrazili zgodę, bo bez ich zgody nawet butów za 1 tys. wójt nie mógł nikomu obiecać, a tu taka inwestycja…na sale nie ma, na inne ważne rzeczy też a tu nowy na ośrodek zdrowia pyk i jest kasa, tu musi być jakiś chytry plan (?)

  Reply
 5. Garbów

  Wyremontują za unijną kasę,gmina dołoży jakby nie patrzeć też niezłą sumę a potem przejmie w opiekę stowarzyszenie. Ktoś chce ubić interes. Budynek potrzebny. Piękna lokalizacja.

  Reply
 6. Jan z Janowa

  Nagrań z sesji nie ma?
  Poproście o wyniki głosowania.
  Il głosów za ile przeciw.
  Kto głosował za piachem…

  Reply
 7. Piotrek

  czyli interesy się kręcą,piach wiadomo skąd przybędzie? Ptaszki już ćwierkają,tylko czy to sikorki czy skowronki?

  Reply
 8. kupa smiechu

  kraina absurdu,dac jeszcze chinczyka z panga,bo o regionalna rybke ciezko,kocham ten kraj,nigdy nie wiesz jaki cyrk i ekonomiczne rozwiazanie,

  Reply
 9. Soltys?

  miejmy nadzieję ze ten raniony pomyśl Radni odrzucą!
  Zdrowy rozsądek powinien wygrać.
  Przecież przychodzą na sesję ludzie i proszą w potrzebnych dla nich,dla wiosek sprawach.
  Często wychodzą z niczym bo brak pieniędzy?
  Ciągle słychać że w kolejnym roku bo teraz brak funduszy.
  Radny z Gutanowa *przeciw? Wieś potrzebuje jeszcze asfaltu bo niektóre drogi dojazdowe upominają sie o to bardzo. Czy nie powinien odrzucić plaży?
  Radni z Cukrowni Garbów * przeciw? Wieś nie ma domu kultury gdzie mogli by się spotykać ludzie,koło gospodyń czy młodzież itp. Czy odrzucą plażę?
  Radny z Piotrowic* przeciw? Mieszkańcy tej miejscowości byli na jednej z sesji i prosili o utwardzenie drogi bo na wiosnę się topią w błocie.
  Czy radny odrzuci pomysł plażowy?
  Radny z Janowa- Karolina* przeciw? W Janowie jest nieukończona remiza od bardzo wielu lat. Brak pieniędzy,wiadomo. Jest wiele innych potrzeb ale czy ktoś się zainteresował? Przyjechał,zapytał? W Karolinie nie mają potrzeb? Wieś wygląda jakby zamarła, żadnych inwestycji i rozwoju. Czy radny odrzuci pomysł plażowy?
  Radny z Borkowa- Lesiec* przeciw? Na Borkowie jest szkoła którą też pasowałoby wesprzeć,wszystko na stowarzyszenie? Niech radzą sobie bo subwencje mają? Leśce podobnie ze szkołą,tyle że p.dyrektor ambitna i szkoła dobrze funkcjonuje. W Leścach też są potrzeby. Drogi do ukończenia. Na sesji była pani co prosiła o dofinansowanie na przeciągnięcie wodociągu,skorzystali by inni nowo budujący się mieszkańcy. Co usłyszała? Czy radny odrzuci pomysł plażowy?
  Radni z Bogucina* przeciw? Wieś pięknie się rozwija a szkoła świetnie funkcjonuje,potrzebuje sali gimnastycznej. Inwestycja w młodzież to najtrafniejszy wybór. Zaplecze boiskowe też potrzebuje nakładów. W Garbowie mają a Bogucin? Wszystko tylko Garbów? Poprawić drogi też by się przydało. W Bogucinie droga od ” Podolanki” w dół do ronda jest tragiczna. Inwestycja pasowałaby łącznie z poboczem i chodnikiem. Czy radni odrzucą pomysł plażowy?
  Radni z Garbowa* przeciw? …..

  Reply
 10. zatarta prawda

  /REDAKCJA: dziękujemy za dobry przekaz, ale z uwagi na zbyt mocny język nie możemy opublikować tej piosenki…/

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top