Pielgrzymka do Medjugorje – 27.04. -05.05.2019 – [ZAPISY ZAKOŃCZONE]

Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie

zaprasza na

PIELGRZYMKĘ DO MEDJUGORJE

27.04. – 05.05.2019 – 9 dni

 Pielgrzymka ma charakter modlitewny

 

Cena pielgrzymki: 1490/os. (cena może ulec zmianie, tylko w przypadku wzrostu kursu EUR powyżej 4,5 PLN)

Świadczenia:

opieka duszpasterska, opieka pilota, przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie KL i NW, fundusz gwarancyjny, 6 noclegów  w pensjonacie w Medjugorje, 2 noclegi po drodze, 8 śniadań i 8 obiadokolacji, wycieczki przewidziane w programie (Vepric, Makarska, dla chętnych Mostar), opłata za tłumaczenie symultaniczne podczas nabożeństw, we wspólnotach lub z widzącymi.

Program ramowy: 

Program obejmuje wiele spotkań i świadectw, wspólny różaniec na Podbrdo, drogę krzyżową na Kriżevac, 2-go maja udział w objawieniu Matki Bożej dla Mirjany, a także wyjazd do Tihaliny, codzienny udział w programie wieczornym w parafii Św. Jakuba oraz czas na indywidualną i wspólnotową modlitwę.

Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport.


Informacje i zapisy:   

Monika 601 967 578        email: monika@bogucin.com

(Gdybym nie odbierała, proszę o sms o treści Medjugorie, oddzwonię)

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Pielgrzymka do Medjugorje – 27.04. -05.05.2019 – [ZAPISY ZAKOŃCZONE]

 1. Dorota

  „Drogie dzieci, moje matczyne serce cierpi, gdy patrzę na moje dzieci, które nie kochają prawdy, które ją ukrywają, gdy patrzę na moje dzieci, których modlitwie nie towarzyszą uczucia i uczynki. Jestem smutna, gdy mówię Mojemu Synowi, że wiele moich dzieci nie ma już wiary, że nie znają Go – Mojego Syna. Dlatego wzywam was, apostołowie mojej miłości, próbujcie spojrzeć na samo dno ludzkiego serca i tam na pewno znajdziecie mały, ukryty skarb. Patrzeć w ten sposób to jest miłosierdzie Ojca Niebieskiego. Szukać dobra nawet tam, gdzie jest największe zło, próbować zrozumieć siebie nawzajem, a nie osądzać – o to właśnie prosi was Mój Syn. A ja jako matka wzywam was, abyście Go słuchali. Moje dzieci, duch jest silniejszy niż ciało, niesiony miłością i uczynkami przezwycięża wszelkie przeszkody. Nie zapominajcie, że Mój Syn was kochał i kocha. Jego miłość jest z wami i w was kiedy jesteście jednością z Nim. On jest światłością świata, nikt i nic nie będzie w stanie Go zatrzymać w ostatecznej chwale. Dlatego, apostołowie mojej miłości, nie bójcie się dawać świadectwa prawdy. Dawajcie jej świadectwo z zachwytem, poprzez uczynki, miłość, poświęcenie, a przede wszystkim z pokorą. Dawajcie świadectwo prawdy wszystkim, którzy nie poznali Mojego Syna. Ja będę z wami, ja będę wam dodawać odwagi. Dawajcie świadectwo miłości, która nigdy nie ustaje, ponieważ pochodzi od Ojca Niebieskiego, który jest wieczny i który oferuje wieczność wszystkim moim dzieciom. Duch Mojego Syna będzie z wami. Wzywam was ponownie, moje dzieci, módlcie się za waszych pasterzy, módlcie się, aby mogła ich prowadzić miłość Mojego Syna. Dziękuję wam”. 2 listopada 2018r. Medjugorje

  Reply
 2. Monika

  Zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie w maju zakończone. Mamy już komplet osób.

  Kolejna pielgrzymka w sierpniu 2018 – wkrótce ogłosimy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top