Ogłoszenia parafialne – 16.06.2013 r. – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przypominamy, że w każdą niedzielę od Mszy św. o 10.30 do 16.00 trwa w naszym kościele cicha adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę. Zachęcamy również do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Jezusowego – każdego dnia po Mszy św. wieczorowej.

2. Osoby zapisane na wakacyjny wyjazd nad morze prosimy o odbieranie kart uczestnictwa i wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł u ks. Zbigniewa.

3. Przypominamy, że na 2 lipca 2013 r., zaplanowano 76. Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli na Jasną Górę. Z naszej parafii chcemy również zorganizować autokarowy wyjazd. Zapraszamy nauczycieli-emerytów, nauczycieli z naszej parafii uczących w innych szkołach oraz nauczycieli z przedszkoli i szkół na terenie parafii. Do dzisiaj zainteresowanie wyjazdem było raczej mizerne. Liczymy, że nauczyciele także odkryją potrzebę wdzięczności za miniony rok pracy i włączą się we wspólne pielgrzymowanie. Zapisy w szkołach u katechetów i w zakrystii do przyszłej niedzieli.

4. W najbliższą niedzielę /23 czerwca/ na boisku Zespołu Szkół w Garbowie o g. 15.00 odbędzie się VI Festyn Rodzinny „Bo wszystkie dzieci nasze są”. W imieniu Organizatorów, którzy przygotowali szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych, serdecznie zapraszamy do włączenia się we wspólne przeżywanie niedzielnego popołudnia. Szczegóły na plakatach.

5. KGW w Leścach organizuje wyjazd do Lichenia i Niepokalanowa w dniach 13-14 lipca 2013 r. Koszt wyjazdu: 170 zł. Chętni mogą się zgłaszać do p. Bożeny Grabarz z KGW Leśce.

6. Urząd Gminy Jastków informuje o rozpoczęciu nieodpłatnego wydawania pojemników na śmieci. Warunkiem otrzymania pojemnika /jeden na gospodarstwo/ jest złożenie deklaracji w Gminie i podpisanie umowy użyczenia pojemnika. Odbiór pojemników – w godzinach pracy Urzędu /konieczny jest dowód osobisty/.

7. Polecamy prasę katolicką. Dziś do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

8. Dziękujemy za wczorajsze posprzątanie kościoła. Na zaproszenie odpowiedzieli: p. Angelika Rojek, Joanna Staniak, Aleksandra Tarka, Barbara Jóźwiak, Jadwiga Łuka, Agata Łuczycka, Emilia Staniak, Alina Adamczyk, Bogusława Smolak, Zofia Drąg.
„Bóg zapłać”
Na następną sobotę na godz. 8.30 prosimy cd. mieszkańców Borkowa od p. Tadeusza Podleśnego do p. Grzegorza Żaka.

9. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty:
– śp. Józef Marzec z Piotrowic, l. 76

…Requiem aeternam dona eis Domine, et lux perpetua luceat eis…

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top