NIEZALEZNA.PL: Popłoch w sztabie Komorowskiego. Wyciekł tajny sondaż. Duda wygrywa II turę?

W Platformie Obywatelskiej i sztabie Bronisława Komorowskiego blady strach. Wszystko za sprawą wewnętrznego sondażu sztabu prezydenta, który wskazuje że Komorowski na pewno nie wygra w I turze. Co więcej, nie jest już takie pewne, czy prezydentowi w ogóle uda się wygrać wybory. Okazuje się bowiem, że II turę może wygrać Andrzej Duda.

– Nie jest dobrze, bo II tura to bardziej plebiscyt, a tu mogą być wszyscy przeciw Platformie. Notowania Bronka spadają, a Dudzie rosną i wszystko jest możliwe – tłumaczy w rozmowie z reporterami „Faktu” członek sztabu Bronisława Komorowskiego, pragnący zachować anonimowość.

Więcej…

Źródło: niezalezna.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “NIEZALEZNA.PL: Popłoch w sztabie Komorowskiego. Wyciekł tajny sondaż. Duda wygrywa II turę?

  1. gonić szkodników

    jeżeli przy władzy zostaną ci sami ludzie to z Polski za następne kilka lat w ogóle nie będzie co zbierać. Odsunięcie szkodników od władzy to nasz obowiązek! Andrzej Duda super kandydat! Akcje Bronka lecą na łeb na szyję

    Reply
  2. katarynka

    Pewnie, że popłoch, bo doskonale zdają sobie sprawę, że Andrzej Duda dosłownie miażdży Komorowskiego pod każdym względem. Merytorycznym, wizerunkowym, pod względem wykształcenia i kultury osobistej. Wyborcy też to widzą i czują, że nadchodzi dobra zmiana.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top