Kolejne gorzkie słowa wicestarosty Wójcika o wójcie Firleju: „nie złoży wniosku o dofinansowanie unijne straży pożarnej, dlatego, że ja i pan Łopata powiedzieliśmy, że pomożemy…”

Kolejne gorzkie słowa wicestarosty Wójcika o wójcie Firleju: „nie złoży wniosku o dofinansowanie unijne straży pożarnej, dlatego, że ja i pan Łopata powiedzieliśmy, że pomożemy” –  Zdaniem wicestarosty lubelskiego wójt Kazimierz Firlej z powodów politycznych nie wykorzystał możliwości pozyskania środków unijnych na rozbudowę remizy w Woli Przybysławskiej.

„To jest draństwo i łobuzerstwo. Ja uważam, że człowiek, który tak myśli, że po to, żeby ktoś nie pomógł to ja nie zrobię, nie nadaje się do samorządu, nie nadaje się na stanowisko wójta” – powiedział w sobotę wicestarosta lubelski Robert Wójcik na zebraniu strażackim w Woli Przybysławskiej. Jednocześnie wicestarosta ponowił swój apel do wójta aby zrezygnował z pełnionej funkcji, bo „szkodzi gminie Garbów”.

Jego zdaniem zastępca wójta Małgorzata Sanaluta bierze pieniądze za to, żeby wiedzieć skąd pozyskać fundusze unijne. Obwinił też wójta i jego zastępcę o brak ujęcia rozbudowy remizy w Woli Przybysławskiej w Strategii rozwoju gminy Garbów. Zdaniem wicestarosty Roberta Wójcika można było sięgnąć po pieniądze unijne na dofinansowanie straży, – jak powiedział „kieszeni z pieniędzmi unijnymi jest dziesięć, a tutaj pani zastępca wójta mówi, że z tej jednej to nie można było dostać”.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Kolejne gorzkie słowa wicestarosty Wójcika o wójcie Firleju: „nie złoży wniosku o dofinansowanie unijne straży pożarnej, dlatego, że ja i pan Łopata powiedzieliśmy, że pomożemy…”

 1. Michczas

  Strażacy na Woli sami nie chcą korzystać z funduszy unijnych przy rozbudowie remizy, bo wtedy nie mogli by przez 5 lat prowadzić żadnej działalności, czyli musieli by na 5 lat zrezygnować z wynajmu pomieszczenia na prowadzenie sklepu. Każdy to rozumie, pan wicestarosta też…ale, ważne że na zebraniu kiełbasa wyborcza była:)

  Reply
 2. Jedno ramię PSL zjada drugie ramię PSL

  Pan Wójcik jakiś czas temu o Panu Firleju.

  Czyli PSL z jednej opcji obnaża PSLowca z innej opcji. Stare ale jare. Sami siebie demaskują w wyścigu o stanowiska.

  http://naszgarbow.pl/nie-zlozy-wniosku-o-dofinansowanie-unijne-strazy-pozarnej-dlatego-ze-ja-i-pan-lopata-powiedzielismy-ze-pomozemy-zdaniem-wicestarosty-lubelskiego-roberta-wojcika-wojt-kaz/

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top